Yeni Ark oyunu "Ark: Survival Ascended" çıktı!

Pek stabil olduğunu söyleyemeyeceğim şu anki durumunda. 3070ti 150w laptop ile medium ayarlarda 30-35 görüyorum ortalama. Optimizasyon konusunda iyileştirmeler gelir muhtemelen zira ASE'de de başta sıkıntı olmuştu bu konuda.

Sıkıntıyı gidereceklerdir. Ben ASE ilk çıktığı zamanları hatırlıyorum, herkes isyan bayrağı çekmişti. Aradan 2 yıl geçti ben onu 5670 ile rahat açar hale geldim.

Sıkıntıyı gidereceklerdir. Ben ASE ilk çıktığı zamanları hatırlıyorum, herkes isyan bayrağı çekmişti. Aradan 2 yıl geçti ben onu 5670 ile rahat açar hale geldim.
Evet WildCard'ın track recordu zaten bayağı kötü bu tarz durumlarda ama oyunlarıyla ilgileniyorlar en azından ondan sorun olacağını sanmam zamanla.

Almak mantıklı mi hocam? Fiyatlardan dolar olmadan önce.
Kesinlikle mantıklı hocam. Dolar olduktan sonra fiyatı otomatikman 1k olacak ve neden almadım diyeceksin ondan sonra, kaldı ki dlcler de ücretsiz olacak bence ark 2'ye kadar bunu alarak yalnızca 300 küsür tl ödemek büyük fırsat gibi. Zira 12 ek map eklenecek oyuna ve hiçbir fiyat ödemeyeceksin.

ASE gibi sonradan stabilize edeceklerse bence değer ki edeceklerdir. İnan bu oyun bana Rust'dan daha heyecanlı geliyor.
Pvp olarak bakıyorsak olaya evet. Bu oyunun pvp'si öğrendiğin zaman çok daha rekabetçi ve stratejik geçiyor haritaların uzantıları yüzünden. Çok garip yerlerde baseler bulabiliyorsun ve içinden ne tarz lootlar çıktığını öğrenmek işin en keyifli kısmı raidledikten sonra. 😃

Fiyat güncellendi.

1698330298093.png

Yeni konular

Geri
Yukarı