Yeni iPhone alanlara tavsiyeler

Okıduğundan emin misin?

iPhone XS'ime powerbank alacağım fakat evde zaten 1 tane powerbank var ama bizim aileden kimse iPhone kullanmadığı için o Samsung'lara takılan normal powerbankler IPhone'ye olur mu bilmiyorum. Ayrı powerbank almak lazım mı iPhone için yoksa klasik powerbankleri kullanabilir miyiz?

iPhone XS'ime powerbank alacağım fakat evde zaten 1 tane powerbank var ama bizim aileden kimse iPhone kullanmadığı için o Samsung'lara takılan normal powerbankler IPhone'ye olur mu bilmiyorum. Ayrı powerbank almak lazım mı iPhone için yoksa klasik powerbankleri kullanabilir miyiz?
Kaliteli bir powerbank olduğu sürece kullanabilirsin tabii ki.

Okudum zaten? Siz okudunuz mu? İyileştirilmiş pil şarjı kapalı ise aç demişsiniz, ben de dedim ki zaten default olarak açık geliyor. iCloud hesabı al demişsiniz, iCloud hesabı bedava bir şey iCloud+'dan mı bahsediyorsunuz dedim.
“Kapalı ise açmalısın.” cümlesinden ne anlıyorsun acaba ? Önemsiz görüp kapattıysa açması gerektiğini söyledim. iCloud hesanı ücretli gibi herhangi bir şey söylemedim ? Sen ne anlatıyorsun ?😀

2 tane powerbank var. Bir tanesi 8-9 yıllık bir powerbank, markası ttec model 2bb108b... Diğeri ise 5-6 yıllık bir powerbank, markasını bulamadım bulunca söyleyeceğim.

Diğerini buldum, markası Preo Teknosa model H14D 5-6 yıllık.

“Kapalı ise açmalısın.” cümlesinden ne anlıyorsun acaba? Önemsiz görüp kapattıysa açması gerektiğini söyledim. iCloud hesanı ücretli gibi herhangi bir şey söylemedim? Sen ne anlatıyorsun?😀

Önemsiz görüp kapatamaz, yani en azından ben bilmediğim ayarları kapatmazdım. Sen iCloud hesabı almalısın yazmışsın. “Hesap almalısın” cümlesinden sen ne anlıyorsun?

Bataryasını değişsen düzelirdi belki nesi bozukdu?
Anakartı yanmış şarj takılıyken YouTube'de geziyordum.

Arkadaşlar bende 5-6 yıllık bir powerbank var markası Preo bataryaya zarar verir mi? Farklı bir marka alınır mı? Zaten çok kullanmıyorum yakın zamanda bir yere gideceğiz onun için lazım da.

preoyazi.jpg

Her güncellemeyi görür görmez yükleme sonra hem performans hem de ekran süren kısalır.
Şarj olarak da düzenli doldur parça parça sürekli şarj etmek iyi olmaz.
İcould hesabının şifresini de sakın unutma kafan ağrır.

Geri
Yukarı