YKS'de nasıl bir yol gidilmeli?

Musap Tarhan

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus RX 6600 DUAL-RX6600-8G 128 Bit GDDR6 8 GB Ekran Kartı / Intel Core i3 12100F / 2X XPG 8GB (1x8GB) Gammix D30 Kırmızı DDR4 3200MHz CL16 1.35V PC Ram / ASUS PRIME H610M-K D4 / Crucial 500GB P3 Serisi 3D NAND NVMe M.2 SSD (3500MB Okuma / 1900MB Yazma) / Power Boost BST-ATX650WEU Fury 650W 80+ APFC 12cm Fanlı ATX Power Supply
Merhaba dostlar!

2024 YKS öğrencisiyim ve kafamda birkaç soru var bunları ortak bir şekilde paylaşmak istedim. Evet herkesin bildiği üzere öğrencilere artık 2 soru yöneltiliyor " dershane mi Doping Hafıza mı? " bende çok kararsızım bu konuda ve buraya belirtmek istedim çünkü Doping Hafıza kullanıp çok faydasını gördüm diyen binlerce reklam gördüm ama onlara inandığımı söyleyemem. Dershane ye de yazılırsam 30 k altında fiyat çeken bir dershane yok ve buna bu kadar para vereceğime evde kendim bireysel onlara verilen parayla daha fazla kaynak veya eğitim seti alarak konuları YouTube destekli çalışmak daha mantıklı bir fikir gibi geldi. Bunları daha önce deneyimleyen veya bir faydasını gören varsa beni aydınlatabilirse sevinirim ileride bu tarz diyaloga girenler içinde iyi bir cevap olur.

Technopat forumda Doping Hafıza derseniz bununla karşılaşırsınız muhtemelen:

1694448747784.png

Dershaneler 40-120k arasında olduğu için artık gitmek lüks oldu. Ben geçen sene YKS 2023 için gitmiştim 15 bine halletmiştim. Tavsiyem her ne kadar dalga konusu olsa da Doping Hafıza almanız olacaktır. Orada hocalara erişim sağlamak gerçekten çok kolay çünkü.(reklam gibi oldu) YouTube'da bir sürü videolar var. Türkçede kesinlikle rüştü hoca dinle derim. 10 numara anlatır ne anlatıysa sınavda bizzat çıktı.

Kişiye göre değişir.
Endüstri meslek liseli bile olsan ders azmin ve çalışıyorsan yaparsın.
Boş ama çok çalışmayla değil orta ama anlayarak çalıştığın işe yarar.
Kafasında üniversite olmayan kişiye istersen Doping Hafıza istersen dershane eğitimi görmesini sağlarsan bile sonuç değişmez.

Dershaneler 40-120k arasında olduğu için artık gitmek lüks oldu. Ben geçen sene YKS 2023 için gitmiştim 15 bine halletmiştim. Tavsiyem her ne kadar dalga konusu olsa da Doping Hafıza almanız olacaktır. Orada hocalara erişim sağlamak gerçekten çok kolay çünkü.(reklam gibi oldu) YouTube'da bir sürü videolar var. Türkçede kesinlikle rüştü hoca dinle derim. 10 numara anlatır ne anlatıysa sınavda bizzat çıktı.

Türkçede kenan karayı dinliyorum. Ama önerin için sağ ol.

Son düzenleme:
Bir kunduz üyeliği ve bolca kitap, deneme. Bir de YouTube'a girebilecek bir cihaz. Fazlasına gerek yok. Dershanelerin para süpürme politikalarını gidince daha iyi anlıyorsunuz.

Geri
Yukarı