Yumurtayı nasıl pişirirsiniz?

Sevgilim aşırı hamarat ve yemin ediyorum 1 tane elinden yiyen müthiş dememezlik yapmadı ama ondan daha güzel yapıyorum diyor ki sen yap :D Öğrenci olup yemek yapacak arkadaş isteyene gelirim. :D
Yani kahvaltı benden öğle yemeği sevgilimden diyorsun:kıkırda: akşam yemeğinide ben bi' restoranda ısmarlarım artık, dönmeden önce:)

Sucukla beraber tavada pisirim genelde her pazartesi sabahi saat 5'te bu islemi yaparim. :)
Sabahın 5'inde ben genelde yeni uyumuş oluyorum, siz n'aptınız:kıkırda:
Sucuğu soyarken kanser olmasam tadını oldukça seviyorum ama işte...

Köy tereyağını eritmekle başlarım. O sırada bir kaseye 2 yumurta kırıp karıştırırım daha sonra eriyen tereyağının üzerine yumurtayı dökerim. Eğer ki canım isterse kaşar(varsa hellim), sucuk veya salam eklerim. 2 dakika boyunca orta ısıda pişiririm. Daha sonra yine istersem baharat(karabiber, pulbiber) dökerim ve servise hazır hale getiririm. Yatakta özel birine bahşetmenin de zevki ayrıdır, öneririm.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı