Zaman tüneli - facebook batsın

yozlasdas

Kilopat
Yer
Gebze, Kocaeli, Turkey
Daha fazla  
Meslek
Kimyacı olmaya çalışıyor.
Bu ne iğrenç bir şeydir arkadaş! Kendisi girdi çıkmıyor. Her yeri arastırdım biri crome ile bir eklenti sayesinde oluyor dedi, yaptım olmadı. Biri Home - Facebook Geliştiricileri adresini önerdi, oda uygulamalarda zaman tüneli yok. Sen 'facebook' kos koca bir şirketsin heryere tek tuşla zaman tuneline geçme tuşu koyuyorsun ama çıkma işini hiç düşünmüyorsun. Zanan tünelinden çıkmayı bilen varsa yada tecrübesi olan yazarsa gerçekten çok sevinirim ..

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende bulaşmamayı istiyordum ama biri profilimde sigarayı bırakma ile ilgili bir yazı yazmış. Durumlara tıkladım, yazı tam açılıyorduki bir baktım zaman tüneli geçmiş. Nasıl oldu bende anlamıyorum.

Artık çözümde bir önemi yok, bunu gördüm resmen dalga geçiyorlar.
''Hatırlatma: Zaman tünelin 15 Mart tarihinde herkese yayınlanacaktır.'' İstesende istemesende gireceksin. :) Sağlam bir hacker olsaydım yada anonymous amcamın oğlunun olsaydı facebook'u kapanması için elimden geleni yapardım. :)

Nedir bu Zaman Tünelinde beğenmediğiniz nokta? Neden bu kadar yeniliklere kapalısınız! Mark Zuckerberg herkese değişimi öğretecek! Değişmeyi ve hiçbir şeyin aynı kalmayacağını gösterecek!

Facebook bir donanımhaber, bir ekşisözlük ya da bir frmtr değildir! Facebook sürekli güncellenen ve gelişen bir platformdur! Facebook yeniliktir! Yeniliklere kapalıysanız Yonja kullanın, Netlog kullanın, ya da gidin Google+'ta ölü kasabayı dolaşın...

Benim gözüme hitap etmiyor, hem aradığın şeyi bulamıyorsun hemde arkadaşların olsun bilgiler olsun çok karmaşık duruyor. Bence önceki sürümü bu sürümden daha güzeldi. Yenilik böyle gelcekse ben istemiyorum bu yeniliği.(bence) :)

Nedir bu Zaman Tünelinde beğenmediğiniz nokta? Neden bu kadar yeniliklere kapalısınız! Mark Zuckerberg herkese değişimi öğretecek! Değişmeyi ve hiçbir şeyin aynı kalmayacağını gösterecek!

Facebook bir donanımhaber, bir ekşisözlük ya da bir frmtr değildir! Facebook sürekli güncellenen ve gelişen bir platformdur! Facebook yeniliktir! Yeniliklere kapalıysanız Yonja kullanın, Netlog kullanın, ya da gidin Google+'ta ölü kasabayı dolaşın...

Al bendende o kadar Recep abi bu nedir anlamadımki daha gelişmiş birşey bence süper..

Uyarı! Bu konu 13 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı