2K-IPS monitör önerisi

Bütçe
10.000 - 17.000
Her şey PPI değerine bağlı değildir. Panelin kalitesi ve arka aydınlatma görüntüyü kaliteli yapan ana unsurdur. 1080p/27 inç monitörler için de hep bu konu tartışılır ve ben hep derim kaliteli paneller de pikselleşme ve görüntü kaybı yaşanmaz. Bildiğimiz marka/model monitörlerin böyle bir sorunu bulunmuyor.
Fakat FPS oyunlarında 31 inç bir buçuk kol mesafesinde zorluk çıkartabilir. Arkana yaslanıp daha rahat oynayabildiğin oyunlar için 31 inç idealdir.
İnç konusu kişisel bir konu olduğu için ben seçim yapacak olsam 27 inç Alienware seçerdim. Çünkü ben 31 inç monitör kullanıcısı değilim. Belki sen öylesin. Buna kişi karar vermeli.
Şu konu belki yardımcı olur.
Her ne kadar tercihinizi Alienware ile kullanıp beni ikna etmiş olsanız da yönlendirmeniz ile konuya uçmuş bulunmaktayım :) Sanıyorum ki bende tercihimi Alienware'den yana kullanacağım fakat yönlendirdiğiniz konudaki arkadaşlarımızın da kıyaslamalarını merak etmedim değil. Vaktinizi ayırdığınız ve uzun uzun bilgilendirmeler yapıp sonuca varmamda yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim, yeni yılınız kutlu olsun, hoşçakalın.

Her ne kadar tercihinizi Alienware ile kullanıp beni ikna etmiş olsanız da yönlendirmeniz ile konuya uçmuş bulunmaktayım :) Sanıyorum ki bende tercihimi Alienware'den yana kullanacağım fakat yönlendirdiğiniz konudaki arkadaşlarımızın da kıyaslamalarını merak etmedim değil. Vaktinizi ayırdığınız ve uzun uzun bilgilendirmeler yapıp sonuca varmamda yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim, yeni yılınız kutlu olsun, hoşça kalın.

Tercihlerinizi doğru yapmayı unutmayınız. Neticeyi monitörü aldığınızda aktarırsınız.
Sizin de yeni yılınız hayırlı geçsin. 👍

Yeni konular

Geri
Yukarı