8BitDo Ultimate Controller alınır mı?

CanerDemir1907

Centipat
Daha fazla  
Abim 8BitDo Ultimate Controller diye bir konsol bulmuş. 1.500 TL olanı da var 2.500 TL olanı da var diyor. Ne kadar iyidir ne kadar sağlamdır? Bilen varsa, yardım ederse sevinirim.

Abim 8BitDo Ultimate Controller diye bir konsol bulmuş. 1.500 TL olanı da var 2.500 TL olanı da var diyor. Ne kadar iyidir ne kadar sağlamdır? Bilen varsa, yardım ederse sevinirim.

Amazon.com.tr'den Ultimate Bluetooth olanını alabilirsiniz şu linkten. Her şey dahil 2200 TL'ye geliyor:

8bitdo Ultimate Bluetooth & 2.4 g oyun istasyonu, 22 saat şarj istasyonu, kablosuz anahtar, oyun kumandası, USB kablosu, Switch ve Windows için oyun pedi (mavi) Amazon.com.tr

Gayet sağlam marka. 2500'lük olan muhtemelen Ultimate Bluetooth diğeri de Ultimate C'dir. İkisi arasından Ultimate Bluetooth Xbox 9. nesil Gamepad'in bile önündedir.

Hocam direkt sitesinden eski tarz görünmeyen bütün konsollara baktım. Hepsi birbirine benziyor ayrı olarak adlarını aratıp alışverişe tıkladığımda hepsi 1500 TL 3000 TL olarak çıkıyor beynim sulandı bir yardım eder misin? Bu arada dediğin Ultimate C Bluetooth mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı