Bilgisayar CS2'de iyi performans vermiyor

doublexir

Hectopat
Daha fazla  
Bütün herkese merhaba, ve aynı zamanda kolay gelsin.

Bilgisayarımda "Counter-Strike 2" oynamak istiyorum. Fakat kendi sistemimin diğer incelemelerine genel olarak göz attığımda insanlar 150-200 FPS arası oynarken, ben 50-100 FPS arası gidip geliyorum.

Çok fazla paket kaybı yaşıyorum ve bu durum benim canımı gerçekten çok sıkıyor. Üstelik normal zamanlarda değil tam bir rakip ile karşılaştığımda ciddi bir FPS kaybı yaşıyorum ve bu benim oyun tarzımı tahmin edeceğiniz üzere çok etkiliyor. Sistem özelliklerimi aşağıda belirteceğim.

Bütün sürücülerim güncel, bütün yazılım ve programlarım ve BIOS günceldir.

Ekran kartı: NVIDIA GTX 660.
İşlemci: Ryzen 3 1300X.
RAM: Panther 16 GB (8+8)
Anakart: Gigabyte B450M S2H.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütün herkese merhaba, ve aynı zamanda kolay gelsin.

Bilgisayarımda "Counter-Strike 2" oynamak istiyorum. Fakat kendi sistemimin diğer incelemelerine genel olarak göz attığımda insanlar 150-200 FPS arası oynarken, ben 50-100 FPS arası gidip geliyorum.

Çok fazla paket kaybı yaşıyorum ve bu durum benim canımı gerçekten çok sıkıyor. Üstelik normal zamanlarda değil tam bir rakip ile karşılaştığımda ciddi bir FPS kaybı yaşıyorum ve bu benim oyun tarzımı tahmin edeceğiniz üzere çok etkiliyor. Sistem özelliklerimi aşağıda belirteceğim.

Bütün sürücülerim güncel, bütün yazılım ve programlarım ve BIOS günceldir.

Ekran kartı: NVIDIA GTX 660.
İşlemci: Ryzen 3 1300X.
RAM: Panther 16 GB (8+8)
Anakart: Gigabyte B450M S2H.

Hocam o tür inceleme kanalları sizle aynı bilgisayarı kullanmadığı için daha yüksek FPS veriyor. Sadece ekran kartıdır işlemcidir onlar aynı olur,ve sisteminiz bu değerleri vermesi bile iyi,RAM dışında diğer parçalar yetersiz

Yeni konular

Geri
Yukarı