CS2'de oyundayken ayarlara girildiğindinde görüntü tepki vermiyor

• Konuyu başlatan Ali41H
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 344

Ali41H

Femtopat
Daha fazla  
CS2'ye girdiğimde oyun ilk başta cevap vermiyor, sonra oyuna giriyor ama ayarlardan görüntüye tıkladığım anda tepki vermiyor. Sorun neden kaynaklıdır?

Maalesef ki ekran görüntüsü yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun dosyalarını doğrula dostum beni de oyundan atıyordu sürekli dosyaları doğrulayınca düzeldi.

Tamamdır. Deneyip size bilgi vereceğim.

Oyun dosyalarını doğrula dostum beni de oyundan atıyordu sürekli dosyaları doğrulayınca düzeldi.

Bende düzelmedi ve cevap vermeyip oyundan atdı.

Son düzenleme:
Şu anda benim oyunda tekrar kafayı yedi atıp atıp duruyor oyunda ki sıkıntılar hala giderilmedi sanırsam.

Ben YouTube'dan bir video izledim System32'de `nvlddmkm.sys ' bu dosyayı aratıp güvenlikte 'tüm kısıtlanmış uygulama paketleri'nde tam denetimi açmıştı. Bende öyle yaptım düzeldi ama şimdi başka sorunla karşılaşıyorum. Oyuna girince ekran yanıp sönüyor ve neden olduğu hakta hiçbir bilgim yok.

Ben YouTube'dan bir video izledim System32'de `nvlddmkm.sys ' bu dosyayı aratıp güvenlikte 'tüm kısıtlanmış uygulama paketleri'nde tam denetimi açmıştı. Bende öyle yaptım düzeldi ama şimdi başka sorunla karşılaşıyorum. Oyuna girince ekran yanıp sönüyor ve neden olduğu hakta hiçbir bilgim yok.
Bende o dosya yok hocam ne yapmalıyım?

Yeni konular

Geri
Yukarı