Cyberpunk 2077 benchmark testleri doğru mu?

Cyberpunk 2077 Performance Preview and Initial Impressions. Sayfadaki slaytların doğruluğu nedir? Bilen var mı? Bana ikinci bir Flight Simulator 2020 vakası gibi geldi. Oysa oyunun optimizasyonu çok iyi olacak deniyordu. Slaytlara göre oyunu 2K yüksek detay ve ışın izleme ile 60 FPS oynamak için bildiğin uzay mekiği gerekiyor.

Yayınlanacak patchler ile sorun düzelmezse 85milyon hedef yalan olur ben umutluyum düzelir bence belki downgrade gidilebilirmiş.

5600X İşlemci, RTX 3070, 2K Monitörlü sistemimle umutsuzluğa kapıldım şu tablolara bakınca. Daha eski veya daha düşük sistemli arkadaşlar kim bilir neler düşünüyordur. 720P'de Zor oynayacaklar anlaşılan. Umarım gerçek olmaz. Tam bir hayal kırıklığı olacak.
Eski sürüm olduğunu umut ediyorum. PS5 nasıl 4K görecek bu oyunda?
4K'da RTX 3090 Bile 46 FPS alabilmiş. PS5, 4K 30 FPS zor oynatacak gibi duruyor. Arkadaşın dediği gibi downgrade yoluna gidilebilir.

5600X işlemci, RTX 3070, 2K monitörlü sistemim var ve ben bile umutsuzluğa kapıldım şu tablolara bakınca. Daha eski veya daha düşük sistemli arkadaşlar kim bilir neler düşünüyordur. 720P'de zor oynayacaklar anlaşılan. Umarım gerçek olmaz. Tam bir hayal kırıklığı olacak.

4K'da RTX 3090 bile 46 FPS alabilmiş. PS5, 4K 30 FPS zor oynatacak gibi duruyor. Arkadaşın dediği gibi downgrade yoluna gidilebilir.

Metacritic sitesinde oynayan editörlere baktım. 3080 ile 1080P'de Max ayarlarla RTX açıkken 60-90 arası olduğunu yazmış. Şahsen RX 580 kullanıyorum. RTX kapalı ve gölge ayarını düşürürsem hatta diğer ayarları bile çok düşüğe alsam, RX 580 ile RTX 3080 arasındaki devasa farkı düşününce maalesef doğru gibi geliyor. Böyle bir ekran kartı 70 FPS anca alıyorsa ben 1080P Low ayarlarda herhalde 30 FPS göremem.

Geri
Yukarı