Cyberpunk 2077 benchmark testleri doğru mu?

Fazlasıyla ertelendi zaten. Bir daha erteleseler sağlam linç yiyecekleri için bu şekilde çıkarıyolar. Güncelleme vs. düzeltmeye çalışacaklar.
Şu haliyle oyunu çıkardıklarında farklı bir tepki mi alacaklar? Erteleme kararıyla daha az tepki çekerlerdi en nihayetinde.

Erteleme gibi bir karar almadıklarına göre oyuna güveniyorlar.

Şu haliyle oyunu çıkardıklarında farklı bir tepki mi alacaklar? Erteleme kararıyla daha az tepki çekerlerdi en nihayetinde.

Erteleme gibi bir karar göre almadıklarına oyuna güveniyorlar.

Mantıklı. Her halükarda bu haber doğruysa hisseleri düşecek tepki çekecek. Doğruysa bu testler erteleyip çıkarmaları daha yararlarına olur. En azından güzel stabil bir oyun oynamış oluruz.

Hayır, grafiklerin görünümü yüzünden iade edecek kişi sayısı ile 60 FPS umupta 30'u zor görüpte iade edenlere yaklaşamaz bile. Sen hangi tarafı seçerdin?

Ben olsaydım kullanıcı sayısından çok ürün kalitesine önem verirdim fakat tabii ki firma bu işe para bayıldığı için downgrade kaçınılmaz.

1080P RT Ultra 2080SUPER ile imkansız görünüyor bu ne çöp bir optimizasyondur cidden tüm hype yalan oldu benim için.

Ubisoft bile artık optimizasyon konusunda ilerliyor. Watch Dogs Legion bir önceki oyunundan grafik anlamında çok ileri olmasına rağmen daha iyi çalışıyor. Aynı şekilde Valhalla'da öyle. Hatta Odyssey'den fazla FPS vermesine çok şaşırdım. CD projekt bu kadar büyük beklenti yarattığı oyunda böyle bir hata yaparsa. Uzun zaman oyun piyasasında hayalet olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı