DeepCool AG400 yük altında ses yapıyor mu?

Hocam kendi sitesinde sadece AM4 uyumlu yazıyor fakat AM4 ile AM5 braketi falan filanı aynıydı galiba değil mi? Yani R5 7500F veya 7600 ile uyumlu olur mu mesela tam hatırlayamadım da o AM4-AM5'te AMD'nin değiştirdiklerini.

Uyuyor birbirine, ama X127 AM5'i tam performansında çalıştıramayabilir, öyle bir yükseltme niyetiniz varsa Thermalright'ı alın.

Hatta genelde AM5 sistemler için bunu öneriyoruz.

Uyuyor birbirine, ama X127 AM5'i tam performansında çalıştıramayabilir, öyle bir yükseltme niyetiniz varsa Thermalright'ı alın.

Hatta genelde AM5 sistemler için bunu öneriyoruz.

Onu bende biliyorum hocam ben sadece AM4 braket vesairesi AM5'e uyuyor mu onu sordum. Tam performans derken?

X127 Daha iyi, ek olarak ARGB fan var.
Hocam kendi sitesinde sadece AM4 uyumlu yazıyor fakat AM4 ile AM5 braketi falan filanı aynıydı galiba dimi? Yani R5 7500F veya 7600 ile uyumlu olur mu mesela tam hatırlayamadım da o AM4-AM5'te AMD'nin değiştirdiklerini.
Evet değer, zaten şu an X127 indirimde, normalde 1000 TL'ye yakın bir rakama satıyorlar.
X123 5600ü 70 civarında tutuyor 1400-1500RPM'de dönüyor diye hatırlıyorum ses yapmıyor öyle. X127 daha mantıklı olur LED'ler kötü bu arada kapatmakta fayda var.
O zaman X123 yerine hem ARGB hemde daha iyi olan X127 aradaki farka değer diyebiliriz.
Thermalright çok hoşuma gitti ama X127 alacağım gibi görünüyor. Çünkü fazladan 2x 700 tl vermektense bir süre bunula idare etmek dah çok kafama yattı açıkçası. Son olarak x127deki fanın ışığı kapatılıyordur değil mi ARGB demişler ama bazen sıkıntı çıkabiliyor.

Thermalright çok hoşuma gitti ama X127 alacağım gibi görünüyor. Çünkü fazladan 2x 700 tl vermektense bir süre bunula idare etmek dah çok kafama yattı açıkçası. Son olarak x127deki fanın ışığı kapatılıyordur değil mi ARGB demişler ama bazen sıkıntı çıkabiliyor.
Hocam yazana göre ARGB yani alıpta denemedim en kötü değiştirirler veya iade edersiniz tekrar alırsınız diye düşünüyorum.

ARGB kablosunu takmazsan isiklari yanmaz.

Görseldeki ARGB kablosunu anakart 3pin 5V ARGB girişe takmazsan yanmaz ışıkları. Aynı durum Peerless Assassin, Phantom Spirit yada benzeri ARGB fanlı tüm soğutucular ve fanlar için de geçerli. Sadece fan güç kablosunu takacaksın ışık istemiyorsan.

Görsel şu kanaldan alıntıdır.

x127.jpg

Son düzenleme:

Geri
Yukarı