Hoşlandığım Kıza Ne Yapmam Gerekiyor?

TheNovaPunchers

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar konu gerçekten saçma ama başka yerde üyeliğim olmadığı için sadece burada konu açabiliyorum. Öncelikle siteyi boş şeylerle doldurduğum için özür dilerim fakat gerçekten size sormak istiyorum. Benim hoşlandığım bir kız var o da benden hoşlanıyor birkaç kez benim hakkımda konuşurken duymuştum. Cuma günü okuldan gelirken arkama oturdu böyle telefonla annesini arkadaşını falan aradı -normalde böyle şeyler yapmaz- arada sırada of falan dedi. Tam eve gelirken benle muhabbet etmeye çalıştı ama bende sığır gibi konuşamadım pek bir şey söyleyemedim. Sesim de borazan gibi çıktı ben bile korktum kendimden. Neyse bunun konuştuğu bir arkadaşı var o bunun hislerini biliyor ve benle aynı sınıfta olmasına rağmen bir türlü bunu bana söylemiyor. Söylemediği için ben de kızın benden hoşlandığına emin olamıyorum ve kıza karşı bir adım atamıyorum. Bazen de şöyle diyorum kendime, bu çok güzel bir kız bende iyiyim ama sanki daha iyilerine layık ben ona yetmem gibi geliyor. Huyu suyu çok düzgün biri aslında. Baya uzun oldu özür dilerim okuduysanız çok teşekkür ederim. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yan yana yürüyüp konuştuğun bir kızın bakışından bile hislerini anlayabilirsin. Başkalarının düşüncelerini değil, kalbinin düşüncelerini dinleyerek hareket et.

En kötü hayır der. Dünyanın sonu değil. Fakat sen adım atmadıkça hep içinde bir ukde kalacaktır.

Bende aynı hisleri paylaştığımı düşündüğüm kıza orta okulda çıkma teklifi etmiştim. Aldığım cevap şu; İnanamıyorum sana ne dediğinin farkında mısın? Tabi şu an 21 yaşındayım hatırladıkça gülüyorum :D

Yan yana yürüyüp konuştuğun bir kızın bakışından bile hislerini anlayabilirsin. Başkalarının düşüncelerini değil, kalbinin düşüncelerini dinleyerek hareket et.

En kötü hayır der. Dünyanın sonu değil. Fakat sen adım atmadıkça hep içinde bir ukde kalacaktır.

Allahımmm sanırım hayatımda gördüğüm en iyi yanıtlardan biri.

Dostum gerçekten de böyle eğer sen hiçbir zaman bir adım atmazsan içinde ukde kalacaktır. Ama red etse bile en azından denedim diyebilirsin bunda üzülecek bir taraf yok. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı