Hoşlandığım Kıza Ne Yapmam Gerekiyor?

Hoşlandığın ve sevdiğin kız gözüyle yaklaştığın için hep tedirginsin, aman yanlış bir şey yapmayayım etmeyeyim, söylemeyeyim diye. Bu durum seni kilitliyor. Kız bir adım atmak isteyince de borazan gibi sesle kızı ürkütüyorsun :)

Karşında aşkına eşkıya, ölümüne sevdiğim dediğin bir kız yok, normal bir insan var, bu şekilde şartla kendini. Bu kadar kasma. Evet, düşününce için pır pır ediyor fakat yakınlaşana kadar bir süre bu duygularını bastırıp karşında bir arkadaşın varmış gibi düşünürsen daha sakin hareket eder daha rahat sohbet edersin. "Off çok güzelsin, senden çok hoşlanıyorum, benimle çıkar mısın?" gibi yaklaşma, aklında da bu şekilde düşünceler olmasın. Hoşlanıyorsun fakat soğukkanlı olman lazım yoksa heyecandan hiç olmadık yerde çok saçma bir şekilde işleri berbat etme potansiyelin olur. Kısaca; Arkadaşı ol. Birlikte vakit geçirdikçe hem özgüvenin yerine gelir hem de zamanla yakınlaşırsınız. Bütün evlilikler, fırtınalı aşklar, uzun ilişkiler vb. önce arkadaş olup tanımayla başlar.

Kasmana gerek yok sende muhabbet kurmaya calış onla ortak yönlerinizi bulun arada espiri patlat konuya göre zaten kız sinyal veriyormuş anlattıgına göre daha ne olsun. Belli bir süre sonra açıl bişey olmaz ölmezsin ya deneyim olur hem senin için hayatta.

Bu işlere girme derslerinden kalırsın diyenlere şöyle bir cevabım olacak. Şu an benim de böyle konuştuğum birisi var ve aramızda bir şeyler var. Ama ikimiz de sorumluluğumuzu biliyoruz ve birbirimize ders çalıştırıyoruz. Sana yararı olacak kişiyi al hayatına.

Diğer arkadaşların dediği gibi bence de denemekten zarar gelmez. Reddedilsen bile şansını denemiş olursun. Öbür türlü içinde kalır ve kim bilir belki gelecekte "keşke zamanında hoşlandığımı söyleseydim." falan dersin. Arkadaş olarak nasılsınız öyle kalmak mı istersin bilemiyorum ama bence açıl. Aslansın yaparsın <3

Diğer arkadaşların dediği gibi bence de denemekten zarar gelmez. Reddedilsen bile şansını denemiş olursun. Öbür türlü içinde kalır ve kim bilir belki gelecekte "keşke zamanında hoşlandığımı söyleseydim." falan dersin. Arkadaş olarak nasılsınız öyle kalmak mı istersin bilemiyorum ama bence açıl. Aslansın yaparsın <3

Konuyu açanın çocukları olmuş hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı