League of Legends hesapları satılabilir mi?

Satılmaya satılıyor da eskidendi o. Şimdi zaman israfı fiyatlar çok düşük. 1 ay lol dışında bir şey oynamıyorsun 2 challanger hesap 500 tl etmiyor :D

Genelde alıcılar Level, Level'in yanında skinlere de bakıyorlar. 20 Maç dereceli atılmış elmas hesabı 40 TL vb. fiyata satabilirsiniz gibi geliyor.

Teşekkürler. Kafama yattı bu iş arkadaşlarım çağırınca giriyorum oynuyorum zaten keyif aldığım saatler için üstüne bir de 40 TL almış olacağım. Kulağa gerçekten iyi geliyor :D

Genelde alıcılar Level, Level'in yanında skinlere de bakıyorlar. 20 maç dereceli atılmış elmas hesabı 40 TL vb. fiyata satabilirsiniz gibi geliyor.

Merhaba ben de bir şey sormak istiyorum. Benim elimde 99 Level Full şampiyon 140 kostüm altın 4 hesap var sizce kaç TL eder?

Satılmaya satılıyor da eskidendi o. Şimdi zaman israfı fiyatlar çok düşük. 1 ay LoL dışında bir şey oynamıyorsun 2 challanger hesap 500 TL etmiyor :D

Gelir kapısı olarak görmüyorum tabii ki ama zaten halihazırda oynadığım oyun için üstüne bir de para almış olacağım 10 TL bile kâr yani :D

Teşekkürler. Kafama yattı bu iş arkadaşlarım çağırınca giriyorum oynuyorum zaten keyif aldığım saatler için üstüne bir de 40 TL almış olacağım. Kulağa gerçekten iyi geliyor :D
Ama tespit edilirse ban cezası alabilirsiniz. Aksi taktirde çok karlı iş hatta eloboosting şirketi bile açılabilir 😂
Merhaba ben de bir şey sormak istiyorum. Benim elimde 99 Level Full şampiyon 140 kostüm altın 4 hesap var sizce kaç TL eder?
Hesaptaki ustalık puanlarını yazabilir misiniz (en çok oynanan heroyu, en yüksek 3 ustalık puanını)

Hocam düz 30 Level hesap alıp, direkt 10 maç atıp rankını yapıp, satmakta iş yapabilir tabii riskli.

Bir iki defa denerim getirisini beğenirsem yapabilirim. Büyük risk değil sonuçta unranked 30 Level hesaplar 25 30 TL'ye bulunabiliyor giden 60TL olsun :D
Ama tespit edilirse ban cezası alabilirsiniz. Aksi taktirde çok karlı iş hatta eloboosting şirketi bile açılabilir 😂

Hesaptaki ustalık puanlarını yazabilir misiniz (en çok oynanan Hero'yu, en yüksek 3 ustalık puanını)

Eloboost işine pek sıcak bakmıyorum. Genelde elmas liginin üstüne eloboost isteniyor getirisi iyi Duo girerek yapılabilecek bir şey fakat elmas liginin üstüne çıkmış oyuncular artık bu oyunu bir yerlere gelebilme amacı ile oynuyor (e-sporcu olmak vs) onların emeklerini hak etmeyen oyuncuları o liglere çıkararak yazık etmek istemem açıkçası

Gelir kapısı olarak görmüyorum tabii ki ama zaten halihazırda oynadığım oyun için üstüne bir de para almış olacağım 10 TL bile kâr yani :D
Dostum kendi hesabında çay/kahve içerken film izlerken oynamak var, kısıtlı zaman aralığında aynı heroyu full odak oynamak var. Cidden zevki kalmıyor istersen dene yine de.

Ha platin hesabı kim satın alır orası ayrı, ben almazdım.

Dostum kendi hesabında çay/kahve içerken film izlerken oynamak var, kısıtlı zaman aralığında aynı Hero'yu Full odak oynamak var. Cidden zevki kalmıyor istersen dene yine de.

Ha platin hesabı kim satın alır orası ayrı, ben almazdım.

Genelde arkadaşlarım ile oynadığım için oyun muhabbet açısından zevkli oluyor elimizdeki hesaplar belli bir lige gelince oyuna odaklanmamız gerektiğinde hesabı bırakıp yeni hesap açıyorduk böyle durumlarda bırakmak yerine internette satışa koyarım diye düşünerek açtım konuyu

Geri
Yukarı