Nintendo Switch OLED 10 bin TL'ye alınır mı?

3 yıl Nintendo Switch kullandım alınacak bir konsol değil. Boşuna paranızı heba etmeyin. Nintendo Türkiye olmadığı için hem oyunlar çok pahalı hem de bozulursa tamir ettirmeniz çok zor. Üstelik bence o kadar zengin bir oyun kütüphanesinede sahip değil. İçinde bulunan Witcher 3 gibi oyunlarda rezalet grafiklerde oynanıyor. Gene de karar sizin.

Duruma aldanmayın, 4-5 tane oyun alacak olursan bir nintendo switch parası daha ödeyeceksin. Bende 2-3 gün önce bilmeden yükselmiştim, elde öyle ara sıra oynamak için ama oyunları çok pahalı. kaldı ki 3 yıl kullanan arkadaş deneyiminden bahsetmiş, grafikler kötüymüş.

Trendyol'dan 10K'ya buldum, sizce alınır mı?

Artı olarak hocam birçok oyunda olan özelliklerdende mahrum kalıyorsunuz. Örneğin bu seneye kadar olan FIFA oyunlarında olan özelliklerin neredeyse yarısı sizde olmuyordu. Tamir konusunda ise geçen sene bir talihsizlik sonucu evi su bastı. Sonucunda elimdeki Nintendo Switch konsoluda bir miktar su aldı. 1 yıl tamirle uğraştım. Ancak bir türlü halolmadı. Sürekli bir bahaneyle konsol tamir edilmedi. Sonucunda elimde kaldı konsol. Neyse ki bu sene bilgisayara geçip eziyetten kurtuldum. Bu yüzden bence almamanız çok daha makul olur. O parayı daha iyi şeylerle değerlendirebilirsiniz. 10k az para değil sonuçta.

Durmadan dısarıdaysanız yol gidiyorsanız alınır indie oyunların tamamını oynayabilirsiniz,oyunlar o kadar pahalı değil artık voucher alırsanız oyunların tanesi bin tlye geliyor oyunlar indirime giriyor zaten 400 tlye Assassin's Creed falan var size kalmıs ben yeni aldım bence basarılı bir konsol

Durmadan dısarıdaysanız yol gidiyorsanız alınır indie oyunların tamamını oynayabilirsiniz, oyunlar o kadar pahalı değil artık voucher alırsanız oyunların tanesi bin TL'ye geliyor oyunlar indirime giriyor zaten 400 TL'ye Assassin's Creed falan var size kalmıs ben yeni aldım bence basarılı bir konsol.

Hocam zaten AAA kalite oyunların indirime girdiği zamanlar çok nadir oluyor konsolda.
Ve dediğiniz 400TL fiyatlar anca büyük indirimlerle oluyor.

Artı olarak hocam birçok oyunda olan özelliklerdende mahrum kalıyorsunuz. Örneğin bu seneye kadar olan FIFA oyunlarında olan özelliklerin neredeyse yarısı sizde olmuyordu. Tamir konusunda ise geçen sene bir talihsizlik sonucu evi su bastı. Sonucunda elimdeki Nintendo Switch konsoluda bir miktar su aldı. 1 yıl tamirle uğraştım. Ancak bir türlü halolmadı. Sürekli bir bahaneyle konsol tamir edilmedi. Sonucunda elimde kaldı konsol. Neyse ki bu sene bilgisayara geçip eziyetten kurtuldum. Bu yüzden bence almamanız çok daha makul olur. O parayı daha iyi şeylerle değerlendirebilirsiniz. 10k az para değil sonuçta.
Fifa'da hangi özellikler yok hocam almak istiyorum ama?

Fifa'da hangi özellikler yok hocam almak istiyorum ama?
Hocam bu sene güncellediler. Eskiye göre birçok özellik var ancak gene cross-play gibi özellikler yok. Bu sene oyunu alamadım o yüzden tam olarak bilmesemde bu seneye kadar FIFA mobil gibiydi bence. YouTube'da FIFA 23 ile karşılaştırdıkları videolar var hocam bakabilirsiniz.

Konsola çip takıp kıracaksanız mantıklı olur öbür türlü pek tavsiye etmem hem de switch 2 bu kadar yakınken.

Hocam çip taktıracaksada bence 2.el CFW'li bir konsol alması daha mantıklı olur. Ama dediğinize katılıyorum switch 2 çıkmaya bu kadar yakınken mantıklı olmaz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı