Okullar kapanmasına az mı kaldı?

Kaçıncı sınıfa gidiyosun ilerde demek istediğimi anlarsın :)
Cidden hocam Liseyi arayacağım bitince staj hariç şuan hem staj görüyorum hem okuyorum bu sene YKS sınavına gireceğim hedefim Tarih bölümünü kazanmak psikolojim çok kötü saçlarım dökülüyor o derece 9.sınıf dostum okulu sev cidden geri gelmiyor çalışınca anlıyorsun okulun kıymetini :(

Cidden hocam Liseyi arayacağım bitince staj hariç şuan hem staj görüyorum hem okuyorum bu sene YKS sınavına gireceğim hedefim Tarih bölümünü kazanmak psikolojim çok kötü saçlarım dökülüyor o derece 9.sınıf dostum okulu sev cidden geri gelmiyor çalışınca anlıyorsun okulun kıymetini :(
Hocam ben başarısızlıktan saçlarım dökülüyor. Hatta inanır mısınız saçlarımda beyazlar var. Başarısız olunca da karın ağrısı oluyor giderken falan buda okuldan soğutuyor. Şimdi bir an önce bitsin derdindeyim.

Sağ sağlim inşallah biter.

Hocam ben başarısızlıktan saçlarım dökülüyor. Hatta inanır mısınız saçlarımda beyazlar var. Başarısız olunca da karın ağrısı oluyor giderken falan buda okuldan soğutuyor. Şimdi bir an önce bitsin derdindeyim.
Sen benim saçlarımı gör knk beyazdan geçilmiyor herkes soruyor ne yaşadın bu kadar diye kaldıramıyorum artık ustaların hakaretlerini küçük görmelerini dışlanmayı sorunlu bir insan olduğumu düşünüyor herkes ailem bile değer görmüyorum kimseden bu yüzden bu hale geldim ve umarım üniversite hayalimi gerçekleştirip yeni bir sayfa açıp kimsenin yüzüne dahi bakmak istemiyorum acayip kötü durumdayım anlatılmaz yaşanır ve senin döneminde dostum 9.sınıfın ilk dönemlerinde gay damgası yemiştim sadece arkadaşımla omuz omuza elimizi attık ve koridorda yürüdük diye çok şey yaşadım çok şey gördüm insanlar değişti popüler kültür eseri hepsi o yüzden ne yapacağız bilmiyorum dostum Peter parker gibiyim yada joker şu sıralar :(

Geri
Yukarı