Rampage Fury X 2023'te alınır mı?

alierdems

Centipat
Rampage Fury X 2023 de alınır mı?

Bu fiyatlarda bir rakibi var mı (kablosuz olan)

Baş agrısı yapar mı? Yaparsa sünger ped alınca, baş agrısı gcerer mi?

İlk defa böyle bir kulaklık alacağım bitpazarından aldıgım Artics 3'üm vardı o çok rahattı ama bozuldu. Şu an James Donkey 712 var ben çok rahatsız ediyor, bu kulaklıkta rahatsız eder mi?

Hocam baş ağrısı olay biraz bireysel kafa yapısına göre değişir. James Donkey 712'den HyperX Cloud II Wireless modeline geçiş yaptım inanılmaz rahatım gerçekten ama onunda fiyatı şuan 2.500tl bandına çıkmaz alınmaz...

Hocam baş ağrısı olay biraz bireysel kafa yapısına göre değişir. James Donkey 712'den HyperX Cloud II Wireless modeline geçiş yaptım inanılmaz rahatım gerçekten ama onunda fiyatı şu an 2.500TL bandına çıkmaz alınmaz...

Reis yazım kurallarından dolayı 1 saat ban yedim ondan bu hesaptan yazıyorrum. Çok teşekkürler aklımdaki bir soru işaretide bu deri pedler james donkey'inkiler kalitesiz mi yoksa Cloud 2 de de aynı kalite mi?

Ortalama 1400 civarı fiyat herhalde. HyperX Cloud Stinger Core Wireless alternatif olarakdan düşünülebilir.

Eyvallah reis ama görünüş olarak pek içime sinmedi ASUS TUF H1 Wireless düşünüyorum bir de öneriri misin?

Son düzenleyen: Moderatör:
Reis yazım kurallarından dolayı 1 saat ban yedim ondan bu hesaptan yazıyorrum. Çok teşekkürler aklımdaki bir soru işaretide bu deri pedler james donkey'inkiler kalitesiz mi yoksa Cloud 2 de de aynı kalite mi?

Eyvallah reis ama görünüş olarak pek içime sinmedi ASUS TUF H1 Wireless düşünüyorum bir de öneriri misin?
Hocam Cloud II'nin kulak pedleri 712'ye göre daha küçük olmasına rağmen daha kaliteli ve rahat. 712 benimde kulak kıkırdaklarımı acıtıyordu kulaklık taktığım için ama cloud II'de öyle bir sorun yaşamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı