Rampage Fury X neyle şarj ediliyor?

Piuw

Centipat
Daha fazla  
Rampage Fury X Wireless kulaklıgını almayı dusunüyorum fakat çok bir bilgim yok. İçinden şarj aleti mi çıkıyor Wireless oldugundan dolayı yoksa şarja takmadan mı kullanıyoruz? (şarja takmadan kullanılacagını hiç düşünmuyorum) Eğer şarjla olursa neyle şarj edıyoruz USB veya jak girişiyle falan mı? Kullanan ya da bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevınırım.

Şarj kablosu ve jak kablosu geliyor. Şarjı yoksa anlık jak kablosunu takıp kullanıma devam edebilirsin. Şarj kablosuyla şarj ettikten sonra normal kablosuz kullanıma geçebilirsin.

Şarj kablosu ve jak kablosu geliyor. Şarjı yoksa anlık jak kablosunu takıp kullanıma devam edebilirsin. Şarj kablosuyla şarj ettikten sonra normal kablosuz kullanıma geçebilirsin.

Kulaklıgın üzerinden şarj oluyor değil mi? Ayrıca şarj aleti ve jak kablosuna ayrıca almaya gerek yok değil mi hepsi kutu içeriğinde yani değil mi?

Kulaklıgın üzerinden şarj oluyor değil mi? Ayrıca şarj aleti ve jak kablosuna ayrıca almaya gerek yok değil mi hepsi kutu içeriğinde yani değil mi?
Evet kulaklığa takıyorsun şarj oluyor. İçerisinde geliyor genelde. Gelmeyen görmedim.

Evet kulaklığa takıyorsun şarj oluyor. İçerisinde geliyor genelde. Gelmeyen görmedim.

Tamamdir teşekkürler. Ufak bir sorum daha olacak kulaklıgı kullanırken bir anda şarjı biterse jak takıp direk kullanıma devam edebılıyoruz değil mi yani dolmasını beklememize gerek yok değil mi?

Jak takıp kablolu şekilde kullanabiliyorsun

Yeni konular

Geri
Yukarı