Şantaj yapan kişi nereye şikayet edilebilir?

• Konuyu başlatan vrl
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 401

vrl

Hectopat
İnternetten bir kızla görüntülü konuşuyorduk bir anda kapadı ve benim fotoğrafımdan hakkımda sahte ifşa videosu yapıp Instagram'daki takipçilerime atmakla tehdit ediyor, para istiyor. Ne yapabilirim? WhatsApp numarası var elimde kızın. Kız da yabancı, ihbar edebileceğim bir yer var mı?

İnternetten bir kızla görüntülü konuşuyorduk bir anda kapadı ve benim fotoğrafımdan hakkımda sahte ifşa videosu yapıp Instagram'daki takipçilerime atmakla tehdit ediyor, para istiyor. Ne yapabilirim? WhatsApp numarası var elimde kızın. Kız da yabancı, ihbar edebileceğim bir yer var mı?

Dayı av-avcı ilişkisi yalan at, tabii geç kalmadıysan. Hangi ülkedeyse atıyorum Almanya benim akrabalarım orada yaşıyor vb. amcam avukat vb. bir şey yapamaz merak etme. Yaparsa da boş ver, tecrübe gibi düşün. Ama yalan at bence soğukkanlı ol, panik yapma. Baktın çare yok atarsan at diye söyle, çıkar malzemeyi al bunu da at de. Bu arada kızın hesap madagascardan mı?

para istiyor. Ne yapabilirim? WhatsApp numarası var elimde kızın. Kız da yabancı, ihbar edebileceğim bir yer var mı?
Hocam ihbar etmek vakit kaybından başka birşey olmaz uğraştığınıza değmez para için boş boş işler yapıyor sohbeti sil yoluna bak, cevap vermek istiyorsan koy meydana paslanmaz aletini türkün gücünü göster

Dayı av-avcı ilişkisi yalan at, tabii geç kalmadıysan. Hangi ülkedeyse atıyorum Almanya benim akrabalarım orada yaşıyor vb. amcam avukat vb. bir şey yapamaz merak etme. Yaparsa da boş ver, tecrübe gibi düşün. Ama yalan at bence soğukkanlı ol, panik yapma. Baktın çare yok atarsan at diye söyle, çıkar malzemeyi al bunu da at de. Bu arada kızın hesap madagascardan mı?
madagascardan olursa ne oluyor hocam meraktan soruyorum

Engelleyip geçin, neticede yapmadığınız bir şeyi gösterecek(ki bunu gösterebileceğini sanmıyorum, sadece ortaya bir şey atıyordur ve inanmanızı bekliyordur) birilerine atarsa olayı açıklarsınız, para falan vermeyin bunlara.

Yeni konular

Geri
Yukarı