Vanguard, LoL'e geliyor

Vanguard'ı masum sanma dostum. Senin tarayıcıda girdiğin her hesap bilgisini, nerelere girip çıktığını bütün verilerini kendisine kopyalıyor. Direkt olarak gizliliğini ihlal ediyor. Vanguard hayatında görebileceğin en tehlikeli anti-cheat programı. Direkt olarak Rootkit mantığıyla çalışıyor tek farkı virüs değil. Vanguard sadece oyuna girdiğinde devreye girseydi buna lafım olmazdı. LoL'e vanguard geldi bilgisayarımdan yamayı kurmadan direkt kaldırdım. LoL hesabımı elmas 2'de bıraktım. Artık eriyip gidecek. Vanguard'ı bilgisayarından kaldırmaya çalışırsan tam kaldırmış olmuyorsun. Bilgisayar içinde ''Root'' olarak çalıştığı için Windows'u formatlamak gerekiyor Vanguard'ı komple kaldırmak için.
Hocam merhabalar , bugün çıkan yeni haberler neticesinde bende silme kararı aldım . Kodlarında bile ekran görüntüsü ve ses kaydı alma gibi bir satır bulundurduğu için bende bunun çok abartılı olduğunu düşündüm. Başta sadece dosyaları tarar ona göre işlem yapar kafasındaydım ancak yeni haberlerle birlikte görüşlerinin o olmadığını anladım.

Hocam merhabalar , bugün çıkan yeni haberler neticesinde bende silme kararı aldım . Kodlarında bile ekran görüntüsü ve ses kaydı alma gibi bir satır bulundurduğu için bende bunun çok abartılı olduğunu düşündüm. Başta sadece dosyaları tarar ona göre işlem yapar kafasındaydım ancak yeni haberlerle birlikte görüşlerinin o olmadığını anladım.
Ben bu haberler çıkmadan çok önce Vanguard'ın Valorant'la çıktığı zaman PC'de sürekli çalışması beni aşırı işkillendirmişti ve ondan sonra sürekli araştırmaya başladım. Lakin kime söylediysem sen çok abartıyorsun, riot öyle bir şey yapmaz cevapları aldım. Bugünde haberi duyanlar bana whatsapp'den mesaj atıyor sen haklıymışsın diye. Arkadaşımdan gelen bir mesajı örnek olarak koyayım.
1714754904805.png

Ben bu haberler çıkmadan çok önce Vanguard'ın Valorant'la çıktığı zaman PC'de sürekli çalışması beni aşırı işkillendirmişti ve ondan sonra sürekli araştırmaya başladım. Lakin kime söylediysem sen çok abartıyorsun, riot öyle bir şey yapmaz cevapları aldım. Bugünde haberi duyanlar bana whatsapp'den mesaj atıyor sen haklıymışsın diye. Arkadaşımdan gelen bir mesajı örnek olarak koyayım.
Eki Görüntüle 2185648
Henüz bir şey olduğu yok ki zaten? VANGUARD'ın ne yaptığı ortaya çıktı sadece.

Geri
Yukarı