LoL'e gelen Vanguard güvenli mi?

Güvenli değil desem oynamayı bırakacak mısın? Valorant da Vanguard kullanıyor en başından beri, kimse bu tarz triplere girmedi. Kim ne derse desin LoL'e Vanguard gerekliydi abi artık. West dia eloda bile adamlar sc açabiliyor artık. 36 lv Adam TW, kog maw oynaya oynaya 80 wr West dia 2'ye kasmış Master lobide maçına geliyor. Saçmalığın daniskası. LoL'e artık bir antihack sistemi lazımdı, Vanguard gelmesine sevindim ben açıkçası.

Kernel tabanlı anti hile programları zaten çıktığından beri tartışılıyor. Ama konu vanguard olunca özellikle insanın içine kurt düşüyor. Yabancı bir youtuber'dan vanguard'ın aktif olarak devamlı bilinmeyen bir sunucuya upload yaptığını dinlemiştim. Ne kadar doğru bilemem ama inanıp inanmamak veya vanguardı kaldırıp kaldırmamak sana kalmış.

Avrupa Birliği gibi kuruluşların Apple'a yaptığı gibi Riot'a da yaptırım uygulaması lazım. 3. parti bir şirketin bütün bilgisayarınıza erişimi olması kesinlikle kabul edilebilecek bir şey değil.

Hadi Riot'a güvendiniz adamlar bilgilerimizi kullanmıyordur dediniz, yarın Riot'a büyük bir siber saldırı yapıldığında milyonlarca insanın her türlü bilgisinin çalınmayacağı ne malum?

Son düzenleme:
Avrupa Birliği gibi kuruluşların Apple'a yaptığı gibi Riot'a da yaptırım uygulaması lazım. 3. parti bir şirketin bütün bilgisayarınıza erişimi olması kesinlikle kabul edilebilecek bir şey değil.

Hadi Riot'a güvendiniz adamlar bilgilerimizi kullanmıyordur dediniz, yarın Riot'a büyük bir siber saldırı yapıldığında milyonlarca insanın her türlü bilgisinin çalınmayacağı ne malum?

Dediklerinizde haklısınız hocam fakat AB'nin Apple'a yaptığı yaptırımı, Apple gram ciddiye almadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı