Wraith e-Sports kanuna aykırı iade kabul etmeme rezilliği

Sensörde sorun varsa direk iadeye yolla. Wp üzerinden yaz kabul etmezlerse tuketici haklarına başvur. Hijyen falan hikaye. Hadi ben gene 2. elde satar yoluma bakarım sende sensor arızalı. Durumu kendilerine bildir iade almazlarsa buraya konu aç hiç değilse iade politikasından haberdar olsun herkes. Gecmis olsun.
Doğru söylüyorsun. Sen sorayı direk pc ye takılı mı kullanıyorsun yoksa aracı aparatını kullanıyor musun

Uğraşmadım. Ninjutso' ya yazdım. Bana nasıl yapacağımı söyledi mailden çat pat hemen söktüm yaptım. Gül gibi kullandım bi zaman onu. Zaten wraithin cam padini deneyimledikten sonra markanın bir olayı olmadıgını anlamıştım :d Zira markanın cam mousepadinde yamukluklar vardı. Bununla ilgili bir videom var ürünün kalitesi ''kalite kontrolü'' ortada :D :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Mouseye gelelim, kutunun üstünde kalite kontrol birimi tarafından kontrol edilmiştir etiketi vardı. O anda ben bu alışverişi niye yaptım diye sorgulamıştım zaten. Eğer bir ürünü açıp kalite kontrol biriminize onaylatıyorsanız (ki açmıyorsanız kutuya neden bu etiketi yapıştırıyorsunuz) bu ürünü sıfır olarak satamazsınız. Çünkü açılan ürüne ne müdahale yapıldığını ben bilemem.

Bu fotoyu googleye ''wraith kalite kontrol'' yazarak buldum. Yani her gönderdikleri üründe vardı o zamanlarda.
1713705012311.png

Şöyle bir cevap aldım bununla ilgili;
1713705036558.png

Diğer kurumsal firmalar neden bir ürün yollarken kutuya dümdüz bir bant çekiyor öyleyse enayi mi onlar yani :D Zowie bile bunu yapmıyor dostum Logi bile yapmıyor hayırdır yani.

Kısacası daha kurumsal markaları ve mağazaları tercih edin zamanınıza yazık. 14-15 yasındaki gençlerin kendi kendine övdüğü markalardan uzak durun :D

Yeni konular

Geri
Yukarı