XDrive 15'li profesyonel oyuncu koltuğu alınır mı?

Layspa

Picopat
Daha fazla  
Uzun zamandır bir oyuncu koltuğu arıyordum, fazla bir bütçem yok. Şu an bu koltuğun fiyatı BİM'de 5,499 TL. Bu koltuk alınır mı, artıları eksileri nelerdir, fiyatına değer mi?

Ürün Linki: Anasayfa - Bim A.Ş

Hocam düğün sandalyesinde oturuyorum. Ders çalıştığımı da düşünürsek nasıl olur diye merak ediyorum.

Hocam düğün sandalyesinde oturuyorum. Ders çalıştığımı da düşünürsek nasıl olur diye merak ediyorum.
Düğün sandalyesinden 15'li ye geçmek çok daha iyi tabii :D

Temkinli konuşma sebebim oyuncu koltukları arasında mukayese ederek yorum yapmam, normal sandalyeyle filan kıyaslamakda doğru olmaz tabii, attığınız fiyata göre alınır.

Sizi anlayabiliyorum hocam ama fazla bütçe yok. Yani bu fiyat bile benim verebileceğim miktarın üstü. Bu fiyata bundan daha iyi bir koltuk var mı bilmiyorum, eğer daha iyi bir öneriniz varsa bunlara açığım. Diğer markalar nasıl pek bilmiyorum. xDrive iyi deniliyor.

Bu arada teşekkürler cevabınız için.

Sizi anlayabiliyorum hocam ama fazla bütçe yok. Yani bu fiyat bile benim verebileceğim miktarın üstü. Bu fiyata bundan daha iyi bir koltuk var mı bilmiyorum, eğer daha iyi bir öneriniz varsa bunlara açığım. Diğer markalar nasıl pek bilmiyorum. xDrive iyi deniliyor.

Bu arada teşekkürler cevabınız için.
xDrive 15'Li önermem. Aldıktan 1 hafta sonra zayıf biri olmama rağmen oturduğum deri açılmaya başladı (şuan yarısı yok sayılır), dönerken gıcırdıyor ve genel olarak hiç rahat değil. Kendim de yeni koltuk arayışındayım şuan, 15'Li deneyimimi paylaşmak istedim.

Hocam Toryum'un fiyatları da şu an 5.500 civarına inmiş. Toryum'a yönelebiliriz. O nasıldır peki?

Geri
Yukarı