1 senedir kiracımı çıkaramıyorum

Polislik bir durum yok hocam polis ne yapacak kiracının cebinden para alıp ev sahibine mi verecek ? Arkadaş hukuki yollara başvurmalıydı ama nedense 1 yıl boş yere beklemiş.
Ne demek polislik bir durum yok ? Evimde izinsiz oturuyorlar dese bile polis gelmek zorunda. Ayrıca konu troll gibi geldi bana.

Onlar nasıl avukatmış öyle ? Bu kadar basit bir davayı çözemediler mi ? Dedikleriniz doğruysa %100 siz haklısınız avukata bile ihtiyacinız olmamalı, polis bile çözer bu durumu normalde.
Başına gelmeyen bilmiyor bende 2 ay ödenmedi mi çıkarırım diye düşünürdüm gitmediğimiz avukat kalmamıştı hepsinin şunu dedi bu süreç zorlu diye kendi malımı gaps ettiler yetim ve hasta hakkı yiyorlar biliyorlardı çünkü annem yatarak babam yeni ölmüş ne yapabilirim benden televizyon ve 25 bin ₺ para istediler hatta talihe taahhütü vardı şaka gibi itiraz da dahi haraç istemişlerdi

Başına gelmeyen bilmiyor bende 2 ay ödenmedi mi çıkarırım diye düşünürdüm gitmediğimiz avukat kalmamıştı hepsinin şunu dedi bu süreç zorlu diye kendi malımı gaps ettiler yetim ve hasta hakkı yiyorlar biliyorlardı çünkü annem yatarak babam yeni ölmüş ne yapabilirim benden televizyon ve 25 bin ₺ para istediler hatta talihe taahhütü vardı şaka gibi itiraz da dahi haraç istemişlerdi
Sizden televizyon mu istediler ¿ 🤔

Geri
Yukarı