2000 TL'ye SteelSeries Arctis 1 Wireless alınır mı?

Bütçe
2000 TL

DrxMaxi

Decapat
Yer
İstanbul/Küçükçekmece
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Mühendisi
Merhaba, para biriktiriyorum ve elimden geldiğince kazanmaya çalışıyorum. Laptop kullanıcısıyım ve kablo derdine çok girmek istemiyorum. Sizce 2000 TL bütçe ile böyle bir Wireless kulaklık alınır mı? USB Hub ile bir sıkıntı yaşar mıyım?
Alınmaz ise neden? Ve öneriniz nedir?

Şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba, para biriktiriyorum ve elimden geldiğince kazanmaya çalışıyorum. Laptop kullanıcısıyım ve kablo derdine çok girmek istemiyorum. Sizce 2000 TL bütçe ile böyle bir Wireless kulaklık alınır mı? USB Hub ile bir sıkıntı yaşar mıyım?
Alınmaz ise neden? Ve öneriniz nedir?

Şimdiden teşekkür ederim.

@erme

Artics 1 kablolu olanını kullanıyorum aralarında fark var mı bilmem ama gayet memnunum rahatsız etmiyor ses kalitesi seviyesi tatmin edici düzeyde ama yinede artics 1 eski daha yeni çıkan ürünlere bakabilirsin

Kablolu model ile aralarında epey bir fark mevcut. Arctis 1 Wireless Arctis 7'nin sürücülerini kullanmakta. Ve bu arada uçurum fark yaratıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Artics 1 kablolu olanını kullanıyorum aralarında fark var mı bilmem ama gayet memnunum rahatsız etmiyor ses kalitesi seviyesi tatmin edici düzeyde ama yinede artics 1 eski daha yeni çıkan ürünlere bakabilirsin
Aynı şekilde kablolusunu 2 yıldır kullanıyorum. 2 sıkıntısı var 1 kablo 2 mikrofonu temazsızlık yapıyor.

Aynı şekilde kablolusunu 2 yıldır kullanıyorum. 2 sıkıntısı var 1 kablo 2 mikrofonu temazsızlık yapıyor.

Hocam kablolu modele göre epey iyi ancak 2000TL verilir mi bilemedim. O civarlarda Cloud 2 Wireless var ama ne kadar iyi orasını bilmiyorum. Bakmak isterseniz:

G435 de iyi ürün. Kullanan arkadaşlarım bayağı memnun. İnternette mikrofonundan şikayet edenler olmuş. Biz Discord'da duyuyoruz güzel, anlaşılır.

Benim için önemli olan mikrofonu hem yayın yapıyorum hem de Discord çevrem geniş olduğu için arkadaşlarım ile net bir şekilde konuşmam gerekiyor.

Benim için önemli olan mikrofonu hem yayın yapıyorum hem de Discord çevrem geniş olduğu için arkadaşlarım ile net bir şekilde konuşmam gerekiyor.
Hocam niyetiniz mikrofon ise bana kalırsa Creative SXFI Air Gamer. Tavsiye ederim YouTube'dan mikrofon testlerine bakabilirsiniz.
Şu ana kadar duyduğum en iyi kulaklık mikrofonlarından biri. Amazonda vardı yanlış değilsem.

Hocam kablolu modele göre epey iyi ancak 2000TL verilir mi bilemedim. O civarlarda Cloud 2 Wireless var ama ne kadar iyi orasını bilmiyorum. Bakmak isterseniz:

Ben şu an onu kullanıyorum, tek sorunu dip ses. Onun dışında mikrofonu mükemmel ötesi yani muazzam derecede güzel. Bassları gayet kuvvetli ve sesleride net. Bana göre fiyatınada kesinlikle değer.

Yeni konular

Geri
Yukarı