750 TL'ye SteelSeries Arctis 1 Wireless alınır mı?

700TL civarına bir indirim yakalasam ben de arctis 1 wireless alacağım. 600'e corsair hs70 alınıyor ama padleri deri ve değişmeyen ileride yedek parça sorunu çektirecek bir kulaklık için o parayı vermeye değmez.

steelseries arctis 1 wireless kulaklığın 7.1 desteklemediğini biliyorum.Oyunlarda windows sonic ile kullanıldığında performansı yeterli midir?
Bu tamamen anakartınıza bağlı, sonuçta harici bir ses kartı kullanmıyorsanız anakartınızda olan donanımı kullanacaksınız. ALC1150 ses yongası var bende, gayet memnunum kulaklıktan 3 aydır. Windows Sonic kapalı kullanıyorum.
Mikrofonun sesi nasıl acaba, dc gibi programlarda karşı taraf sesi iyi alabiliyor mu ? Biraz araştırdım çoğu kişi mikrofon konusunda rahatsızlığını dile getirmiş. @Bandow
Arkadaşlarım bundan önce kullandığım kulaklıkla (Siberia V2 Frost Blue) arasında bir mikrofon kalitesi farkı olmadığını söylemekte. Eski mikrofonum mekanik klavye kullanmamdan dolayı oluşan gürültüyü iletirken, şu anki kulaklığımın mikrofonu bu tip sesleri iletmiyor.

Bu tamamen anakartınıza bağlı, sonuçta harici bir ses kartı kullanmıyorsanız anakartınızda olan donanımı kullanacaksınız. ALC1150 ses yongası var bende, gayet memnunum kulaklıktan 3 aydır. Windows Sonic kapalı kullanıyorum.
Arkadaşlarım bundan önce kullandığım kulaklıkla (Siberia V2 Frost Blue) arasında bir mikrofon kalitesi farkı olmadığını söylemekte. Eski mikrofonum mekanik klavye kullanmamdan dolayı oluşan gürültüyü iletirken, şu anki kulaklığımın mikrofonu bu tip sesleri iletmiyor.

Hocam hala kullanıyor musunuz? Memnun musunuz? Arctis 1 ve 7 arasında kaldım. USB Type-C Dongle olması ile bir adım önde Arctis 1.

Hocam hala kullanıyor musunuz? Memnun musunuz? Arctis 1 ve 7 arasında kaldım. USB Type-C Dongle olması ile bir adım önde Arctis 1.
Hala kullanıyorum, hala çok memnunum. Telefonum Type-C olduğundan çok konforlu yapıyor hayatımı. Ben aldığımda 750 liraydı şimdi ne kadardır bilemem :)

Hocam hala kullanıyor musunuz bu devirde herhangi bir ürün alırken malum bayağı araştırma yapmak lazım.

Bana soruyorsan biraktim SteelSeries kullanmayı Logitech G PRO X'e geçiş yaptım kendisi çok plastik içerdiği için kırıldı. Tek dezavantajı bu. Bağlantı yeri metal yapmışlar fakat o bağlantı yerinin içindeki metali tutan yuvarlak parçalar plastik.

Yeni konular

Geri
Yukarı