240Hz monitör önerisi

Merhaba, bir şey soracaktım. 240Hz fiyat performans monitör arıyordum bunları buldum. Aralarında seçim yapacaktım ama en iyisini, mantıklısını bulmak istiyorum. Yardımcı olabilecek ya da daha iyi önerisi olan varsa yardımcı olabilir mi?
Yaklaşık 6-7 aydır ASUS TUF VG249QM1A kullanıyorum. Ben bir soruna rastlamadım. Aklınıza takılan bir soru olursa ürün boyutudur vesaire yardımcı olabilirim. Ek bilgi OC ile 270hz'e kadar çıkarabiliyorsunuz.

Şimdi herkes Odyssey deyince onu da listeyi kattım kararsızlığım arttı ben FPS oyunları arada film falan günlük işler içinde kullanacağım ama özellikle FPS oyunları için.

Şimdi herkes Odyssey deyince onu da listeyi kattım kararsızlığım arttı ben FPS oyunları arada film falan günlük işler içinde kullanacağım ama özellikle FPS oyunları için.
Arkadaşın attığı aocu almayın va panel sadece fps oyunları içindir. Odyssey serisini de eleyin kronik ghosting var bulaşmayın. Viewsonic alabilirsiniz 1ms moduna alınca parlaklık her monitörde düşüyor. Ben yerinizde olsam AOC alırdım fps oyunları için Viewsonic iyidir AOC ile aşırı bir farkı yok alın geçin ips panellisini.

Geri
Yukarı