40-45 bin TL Gaming Laptop önerisi

Bütçe
40000-45000

profbey

Zeptopat
Daha fazla  

Öncelikle herkese selam, 40-45 bin TL bandında Gaming laptop arıyordum ve bu iki model dikkatimi çekti. Bu iki bilgisayardan hangisi F/P ürünü ve alınır mı?
Daha iyi bir öneriniz var ise yardımcı olursanız sevinirim.

Bütçeni zorlayabilirsen.

Bütçeni zorlayabilirsen.
performans açısından dell den daha mı iyi olur acer

Hocam bende Omen var satışa koydum profesyonel kullanıcı değilseniz işlemci macunu filan değiştirmekle uğraşmak istemiyorsanız ve benim gibi küçük bir yerde yaşayıp teknik destek alamıyorsaniz tavsiye etmem bunlarla ugrasabilecek yetkinliginiz varsa ekranı güzel adaptörü rahat taşınıyor kompakt güzel performansı da iyi Honeywell uygulamak gerekiyormuş ben kendimde o yetkinligi görmediğim için satacağım ve masaüstüne geçeceğim.

Hocam bende Omen var satışa koydum profesyonel kullanıcı değilseniz işlemci macunu filan değiştirmekle uğraşmak istemiyorsanız ve benim gibi küçük bir yerde yaşayıp teknik destek alamıyorsaniz tavsiye etmem bunlarla ugrasabilecek yetkinliginiz varsa ekranı güzel adaptörü rahat taşınıyor kompakt güzel performansı da iyi Honeywell uygulamak gerekiyormuş ben kendimde o yetkinligi görmediğim için satacağım ve masaüstüne geçeceğim.
Hocam benim için ömrü daha önemli eski bir monster kullanıcısı olarak çok pişmanım o yüzden yeni laptop almam gerekiyor. Dell g16- Hp Omen- Acer Nitro 16 kıyaslamasında dell açık ara bu fiyatta önde gözüküyor.Ben site karşılaştırmacılarının yalancısıyım :D

Hocam benim için ömrü daha önemli eski bir Monster kullanıcısı olarak çok pişmanım o yüzden yeni laptop almam gerekiyor. Dell G16- HP Omen- Acer Nitro 16 kıyaslamasında Dell açık ara bu fiyatta önde gözüküyor. Ben site karşılaştırmacılarının yalancısıyım :D

Gayet haklısınız zaten aksini söylemedim sadece bu cihazı düşünüyorsanız ısınmasını göz önüne alin dedim. Acere de bakın dellde yazılım sorunu diyen arkadaşlar vardi

Hocam benim için ömrü daha önemli eski bir Monster kullanıcısı olarak çok pişmanım o yüzden yeni laptop almam gerekiyor. Dell G16- HP Omen- Acer Nitro 16 kıyaslamasında Dell açık ara bu fiyatta önde gözüküyor. Ben site karşılaştırmacılarının yalancısıyım :D

Acer Nitro 16 gerek kasa kalitesi gerek soğutması her türlü daha iyi.

Öncelikle herkese selam, 40-45 bin TL bandında Gaming laptop arıyordum ve bu iki model dikkatimi çekti. Bu iki bilgisayardan hangisi F/P ürünü ve alınır mı?
Daha iyi bir öneriniz var ise yardımcı olursanız sevinirim.
dell için bilgisi olan birisi var mı acaba

Yeni konular

Geri
Yukarı