6 bin TL'ye kadar oyuncu kulaklığı önerisi

Aerondighttt

Hectopat
Razer Kraken Tournament Edition, 4. yılında ben gidiciyim sinyallerini vermeye başladı. 5-6k bandını aşmayacak oyuncu kulaklıklarını önerebilir misiniz? Mümkünse Razer olmasın çünkü hayatımda daha kötü software görmemiştim.

Bunu aldım listeye, önerilere açığım.
Hocam eğer listeye alacaksanız bu kulaklığın ses verme konusunda gayet başarılı ama mikrofon konusunda berbat olduğunu göz önünde bulundurun.

Logitech G G733'ü önerebilirim hocam.
Kulaklık olarak güzel bir kulaklık ama mikrofon konusunda berbat bunu göz önünde bulundurarak almalı.

Hocam eğer listeye alacaksanız bu kulaklığın ses verme konusunda gayet başarılı ama mikrofon konusunda berbat olduğunu göz önünde bulundurun.

Kulaklık olarak güzel bir kulaklık ama mikrofon konusunda berbat bunu göz önünde bulundurarak almalı.
Hahahh 2 özelliği de fena olmayan bir şekilde alabileceğim bir kulaklık yok mu 😁 Oyun oynayacağım yani adamların yerini xantares vari duymama gerek yok..

Hahahh 2 özelliği de fena olmayan bir şekilde alabileceğim bir kulaklık yok mu 😁 Oyun oynayacağım yani adamların yerini xantares vari duymama gerek yok..
Hocam bunu bende henüz çözemedim mikrofonu iyi olanın verdiği ses iyi oluyor,verdiği ses iyi olanında mikrofonu leş oluyor :) En iyisi mikrofonu harici almak zaten çoğu yayıncı mikrofonu harici kullanıyor çünkü kulaklıkların mikrofonu en iyisi bile olsa harici mikrofon kadar etkili değil.Daha yeni sizle aynı bütçeyle tüm teknoloji marketlere gittim 5 saatimi aldı hatta o kadar çok durdum ki mağazalardaki çalışanlarla artık arkadaş olup muhabbet etmeye başladık, en son G 733 aldım ama mikrofonu pişman ettirdi ancak ses kalitesi ciddi anlamda baya iyi.Umarım bu karmaşa dolu kulaklık seçiminde istediğinizi bulursunuz.

Hahahh 2 özelliği de fena olmayan bir şekilde alabileceğim bir kulaklık yok mu

Bütçeyi yükseltme şansınız olursa bu revize edilmiş ve geliştirilmiş versiyonudur:

Geri
Yukarı