6000-7000 TL klavye önerisi

Verir hocam. Düzgün parçalar ile her daim yüksek performansı alırsınız.
Ama dediğim gibi beklerseniz ATK68 alınır. Beklenmezse de ya Custom'ya da A75 alın.
baska da önermiyorsunuz doğru anladıysam. lamzu atlantis pro tarzı ürünler vs. de var logitech g513 vs.

Baska da önermiyorsunuz doğru anladıysam. Lamzu Atlantis Pro tarzı ürünler vs. de var Logitech G513 vs.

Lamzu'nun analog klavyesini çok görüyorum ama çok bilgim yoktu, açıkçası fazla bakmadım ürüne.
Biraz bakınca fark ettim magnetic Switch ve alüminyum kasa gibi etkileyici özellikleri var.
Açıkçası tercih edilebilir. Lamzu zaten dünyadaki en iyi fare/klavye üreticilerinden birisi.

Lamzu'nun analog klavyesini çok görüyorum ama çok bilgim yoktu, açıkçası fazla bakmadım ürüne.
Biraz bakınca fark ettim magnetic Switch ve alüminyum kasa gibi etkileyici özellikleri var.
Açıkçası tercih edilebilir. Lamzu zaten dünyadaki en iyi fare/klavye üreticilerinden birisi.
söyle de bir şey var lamzunun klavyesi 6.5k atk68 4.5k yani lamzunun atk dan daha iyi yaptığı daha iyi bir şey yoksa 2k fazla vermek yerine beklemek daha mantıklı oluyor.

Söyle de bir şey var Lamzu'nun klavyesi 6.5k ATK68 4.5k yani Lamzu'nun ATK'den daha iyi yaptığı daha iyi bir şey yoksa 2K fazla vermek yerine beklemek daha mantıklı oluyor.

Şöyle; Lamzu'nun çoğu ürünü premium seviyede ve malzeme kalitesi de buna bağlı olarak artıyor.
Ayrıca keycaps tarafında da çok ciddi bir işçilik olduğu için fiyatı normal aslına bakarsanız.
Beklemek isterseniz ATK68 alınır ama beklemek istemezseniz dediğim gibi A75 ve lamzununki mantıklı olur.

Şöyle; Lamzu'nun çoğu ürünü premium seviyede ve malzeme kalitesi de buna bağlı olarak artıyor.
Ayrıca keycaps tarafında da çok ciddi bir işçilik olduğu için fiyatı normal aslına bakarsanız.
Beklemek isterseniz ATK68 alınır ama beklemek istemezseniz dediğim gibi A75 ve lamzununki mantıklı olur.
tus baslıklarının ic malzemesi olarak abs yazıyor. abs olması parlama vs. acısından sıkıntı yaratmaz mı hem de bu fiyattaki bir klavyede neden abs varki?
@SF24

Son düzenleme:
Basta ben de bunu sordum nasıl diye de arkadaş önermedi. Asıl aklımda olan bu modeldi zaten. Fakat yanlış öğrenmediysem Türkiye'de satılan versiyonu abs tus baslıklarıyla geliyormus.

Görmemiştim hocam, Türkiye'deki modeli almayın, başka klavye bakın. Ben Amazon linki atmıştım TR'de neden böyle ki? :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Görmemiştim hocam, Türkiye'deki modeli almayın, başka klavye bakın. Ben Amazon linki atmıştım TR'de neden böyle ki? :(
ben de anlamadım. trendyolda satıcıya sorduğumda doubleshot pbt diyor. youtube incelemelerinde türkçe olan versiyonu abs tus baslıkla geliyor diyorlar kafam allak bullak oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı