6000-7000 TL arasında klavye önerisi

Bütçe
6500

serhat9695

Kilopat
Merhaba, iyi sosyaller.

3 klavye markasınd takılı kaldım. ASUS, Razer ve SteelSeries bu ürünlerden veya bu markalar dışında hangi klavye önerisinde bulunabilirsiniz ve sebebi nedir? Yardımcı olabilir iseniz çok müteşekkir olurum.

Not: Bilek destekli önerirseniz sevinirim. Bilekte rahatsızlığım olduğu için, teşekkürler.

Bütçe: 6000-7000 TL.

Saygılarımla.

Merhaba, iyi sosyaller.

3 klavye markasınd takılı kaldım. ASUS, Razer ve SteelSeries bu ürünlerden veya bu markalar dışında hangi klavye önerisinde bulunabilirsiniz ve sebebi nedir? Yardımcı olabilir iseniz çok müteşekkir olurum.

Saygılarımla.
Wooting 60HE

Merhaba, iyi sosyaller.

Saygılarımla.
Hepside custom klavyeler üretiyor benim daha çok hoşuma gidiyor açıkçası.

Hepside custom klavyeler üretiyor benim daha çok hoşuma gidiyor açıkçası.
Önerileriniz için teşekkür ederim fakat, bilegimde rahatsızlık olduğu için (karpal tünel sendromu) bilek destekli klavye daha çok tercih etmek istiyorum hak verirsiniz ki.

Bu fiyatlara çıkıyorsan Asus Rog Azoth al geç.
Kafadan atmıyorum bu arada. Daha yeni Rog Azoth Nx Snow aldım, gayet memnunum 2 hafta oldu daha şarja takmadım her gün oyun ya da işlerimi yapmama rağmen.

Ayrıca arkadaşlara da katılıyorum amazonda gırla bilek desteği var onlardan birini alırsınız sonradan.

Geri
Yukarı