6000-7000 TL klavye önerisi

Yaratacağını sanmıyorum. Bu bütçede onun önlemlini almışlardır hocam.
Haklısınız bence de düşünmüşlerdir. şimdi ne diyorsunuz yukarıda arkadaşın attığı amazon linkindeki flare ıı animate mi alayım lamzu pro yu mu valla ikiside güzel ama flare ıı bilek desteği var lamzuda rapid trigger manyetik switch hangisini secmem gerekiiyor cok kararsız kaldım. swarcowa yazıyorum o da mesajı gormuyor.
@SF24

Lamzu Pro kesinlikle.
Burak hocamın bu aralar işleri yoğun malum ev taşıyor, evleniyor vs.
tamamdır bir araştıracağım lamzu proyu inceleme videolarını vs. ona göre bir karar vermeye çalışacağım tekrardan teşekkürler

@darkkaos91 flare ıı animate i hala kullanıyor musunuz ve memnun musunuz aydınlatırsanız sevinirim.

Lamzu Pro kesinlikle.
Burak hocamın bu aralar işleri yoğun malum ev taşıyor, evleniyor vs.
Tekrardan rahatsiz ediyorumda lamzu pro kod yazmak icin sıkıntı yaratir gibi geldi. Eminde olamadim simdi ne yapsam.

@SF24

Son düzenleme:
Kod yazmak için sıkıntı yaratır derken?
Sanırım benim kafam gene allak bullak.
Hani basa yazdimya suan zaten %60 lik klavye kullaniyorum tus atama acisindan sıkıntı olusturuyor diye. Mesela bir seye virgulu atadiysan noktayi atamak icin harfi kaldirmak gerekiyor bu sekilde karman corman oluyor. Yani az tus olunca ustune bu dizilimde turkce kullaninca atama acisindan sorun oluyor mesela ben atamasaydim hicbir tus virgul yapmiyordu. Virgulu atadim diyelim bu sefer cift tirnak sıkıntı oluyor. Yani %65 lik aldim diyelim yine cok bir farki olmayacak demek istiyorum. Sadece fazladan yon tuslari olmus olacak. Acaba o sagdaki page down tuslarina filan atasam olur mu hepsini virgulu filan. Tam aciklayamadigim demek istedigimi sunu demek istiyorum simdi klavye ingilizce duzende geliyorya windowsda turkce yapinca virgul nokta gibi seylerin yerine ç ö ü ğ i harfleri geliyor onlarida baska bir harf yerine atamam gerekiyor bu sekildede olunca cok karisik oluyor

Yeni konular

Geri
Yukarı