Elektronik Acer 27" QHD 170Hz IPS HDR Monitör 6.399TL

redd34

Kilopat
Makaleler
7
Daha fazla  
Ben bu fiyata düştüğünü hiç görmedim. Ayın 15'inde daha bir ay bile olmadan benzer modelini 6899TL'ye aldım. Bu ürün bedava... Satıcısı Amazon. Hayırlı olsun.

1701101145053.png

Acer 27" QHD IPS 180 HZ 1MS 350NITS 2HDMI DP MONITOR, UM.HX2EE.307 Amazon.com.tr

Bu ürünü daha dün açtım, UM ile başlayan kod aynı geri kalan kısım yazılımsaldır diye düşünüyorum. İade edip bunu sipariş etmeye gerek var mıdır bilgili arkadaşlara sorsam ?

Bununla Dell G2724D arasında git gel yapıyorum. Arada 3.5k var neredeyse ve bunun satıcısı Amazon olması çok cazip. Kalite olarak ciddi farkı var mı bu iki modelin acaba? 🤔

Memnun musunuz hocam?
Memnunum, ana konuyu da takip ediyorum. 2 saat kullandım kapattım detaylı kullanmadığım için yorum yazmadım oraya. Beklentisi yüksek olan birisi değilim. MAG322CQR kullanmıştım notebooka geçtiğim için satmıştım onu. MSI gibi arayüz için usb bağlantısı yok ama IPS olarak çok canlı. Notebook ekranının küçüklüğünden ötürü satın aldım. Simülasyon uçup ara sıra CS go atarım işimi görür. Ölü piksel vesaire sorun yok. Ghosting testi yapmayı unuttum

Geri
Yukarı