Elektronik ViewSonic 27" VX2758A-2K-Pro QHD 170Hz IPS 8.299 TL

Arkadaşlar bu konuyu oluşturmuştum önerilen WiewSonic monitöre karar vermiştim ama sizce şu an bu daha mı cazip?

Vardı önceden. Acer XV272U V rakipsizdi. Ama stokta yok uzun zamandır.

Bu model yanlış değilsem VX2780 ve alt modelinin güncellenmiş versiyonu olması lazım. Bu eskiler IPS'ler arasında fazla yavaş kalıyordu. İncelemesine bakmadım ama yeniler biraz daha iyi olmalı.
Edit: 2K-PRO ve 2K-PRO-2 farklı modellermiş. Bu 250nit, HDR10 destekli... Ahh ahhh... Yeni bir AQ3A vakası gibi duruyor.
Alternatiflere bakmak lazım var mı artık bu fiyatta bilmiyorum ama.

Bu model yanlış değilsem VX2780 ve alt modelinin güncellenmiş versiyonu olması lazım. Bu eskiler IPS'ler arasında fazla yavaş kalıyordu. İncelemesine bakmadım ama yeniler biraz daha iyi olmalı.

Edit: 2K-PRO ve 2K-PRO-2 farklı modellermiş. Bu 250nit, HDR10 destekli... Ahh ahhh... Yeni bir AQ3A vakası gibi duruyor.
Ne gibi hocam? Sıkıntısı mı var.

250 nit düşük hocam. Ayrıca bu segmente HDR Ready koymaları saçmalık. Dell bile HDR400 koyuyor.

Net konuşmuyorum tabii. Sadece özellik kağidına baktim. İncelemesine bakmak lazim.
Konu linkini bırakmıştım sizce diğer WiewSonic monitörden ziyade bunu almam daha mı mantıklı olur şu an laptop ekranındayım zaten çok sorun olacağını sanmıyorum ama indirim çok güzelmiş gibi geldi konuma bakarsanız çok memnun olurum.

Alternatiflere bakmak lazım var mı artık bu fiyatta bilmiyorum ama.
Ahem AQ3A kullanıyorum parlaklık hep %50'nin altında fazlası gözlerimi, ağrıtıyor. 400 nit monitörü fulleyipde gözleri masada bırakmak istemem doğrusu.

Ahem AQ3A kullanıyorum parlaklık hep %50'nin altında fazlası gözlerimi, ağrıtıyor. 400 nit monitörü fulleyipde gözleri masada bırakmak istemem doğrusu.
Hocam asıl olay güneş vurduğu zaman şu an sipariş edeceğim monitörü ama 250 nit diye çok takılı kaldım pencerem sağ tarafımda kalıyor pencereyi yarım açsak ekranı göremeyecek hale gelmeyelim.

Bütçen en fazla kaç olur?

Burada son mesajımda bahsettim hocam ek olarak sistemimi de göz önünde bulundurmak gerekli. Teşekkürler...

Yeni konular

Geri
Yukarı