Elektronik Acer 27" QHD 170Hz IPS HDR Monitör 6.399TL

Acer 27" QHD IPS 180 HZ 1MS 350NITS 2HDMI DP MONITOR, UM.HX2EE.307 Amazon.com.tr

Bu ürünü daha dün açtım, UM ile başlayan kod aynı geri kalan kısım yazılımsaldır diye düşünüyorum. İade edip bunu sipariş etmeye gerek var mıdır bilgili arkadaşlara sorsam ?
Fark yazılımsal değil panel farkı var bu başlıktaki 170 hz, aldığın 180 hz. Yine satın aldığın monitörün panelinin kalibrasyonlu geldiğini iddia ediyor marka. Başlıktaki 2020 de piyasaya sürülmüş, satın aldığın 2023.Elindekinden memnunsan bence iade edip değiştirme kumarına girmeye gerek yok.

@Saint Lucia bu monitör hakkında bilginiz var mı hocam? F/P olarak iyi midir?

Bu monitörün konusu açılmıştı zaten.
Eski modeli ile revize edilmiş hali aynı zamanda satışa girdiler. Fiyatından dolayı tercih edilebilir. Rtings incelemesi giriş seviyesi bir IPS monitör için başarılı sonuç vermiş. Elle tutulur bir monitör olduğunu gösteriyor.

Konu hızlıca gezindim ve incelemesini paylaşmamışlar. Alan kişiyi hariç tutuyorum.
Buradan bakabilirsiniz.
Bu monitör aslında 2019'da üretilmiş ve 2021 yılına kadar satılan monitördü. Tekrardan satışa gelmesi şaşırtıcı. Fakat çıktığı döneme göre ve şu anki fiyatına göre F/P bir ürün oluyor.
Bütçesi düşük olup 2K monitör arayanlar değerlendirebilir. 👍

Meraklısı olanlar için panel bilgisi.

Fark yazılımsal değil panel farkı var bu başlıktaki 170 hz, aldığın 180 hz. Yine satın aldığın monitörün panelinin kalibrasyonlu geldiğini iddia ediyor marka. Başlıktaki 2020 de piyasaya sürülmüş, satın aldığın 2023.Elindekinden memnunsan bence iade edip değiştirme kumarına girmeye gerek yok.
Sizce ikisi arasından hangisi tercih edilmeli?Pek fark göremedim arada amazon üzerinde biri 6.9 biri 6.4k.

Geri
Yukarı