Acer Nitro 16 AN16-41 RTX 4060 alınır mı?

45'e biraz daha ekleyip 4070 alınabilir.

Veya bunun daha düşük fiyata ram ve ssd daha düşük alıp ileride yükseltin. Öncelik atılan 4070 olsun.

Acer Nitro 16 AN16-41, AMD Ryzen 7 7840HS, 32 GB, 1 TB SSD, RTX 4060-8 GB, FreeDOS, 16".

Bu laptop alınır mı?

Ben de bir süredir bu modeli takip ediyorum.

Bence güzel bir fiyat yakalamışsınız.

Veya bunun daha düşük fiyata ram ve ssd daha düşük alıp ileride yükseltin
Bu şekilde yapmanız bana iyi bir fikir gibi gelmedi. Zira 16 gb ddr5 ram ve 512 gb ssd eklendiğinde astarı yüzünden pahalıya gelir. İleride fiyatlar ne olur orası bilinmez tabi.

5K daha çıkın hem ekranı 2K.
Bu güzel bir seçenek.

Pazarama

Yukarıdaki bağlantıyı da inceleyebilirsiniz. Ancak 4070 ekran kartının espirisi sanırım 2k monitörle daha uyumlu olması. O yüzden Acer'ın modeli, işlemcisi bir önceki nesil olmasına rağmen, daha mantıklı olabilir.

Bu şekilde yapmanız bana iyi bir fikir gibi gelmedi. Zira 16 GB DDR5 RAM ve 512 GB SSD eklendiğinde astarı yüzünden pahalıya gelir. İleride fiyatlar ne olur orası bilinmez tabii.

Bu güzel bir seçenek.

Pazarama

Yukarıdaki bağlantıyı da inceleyebilirsiniz. Ancak 4070 ekran kartının espirisi sanırım 2K monitörle daha uyumlu olması. O yüzden Acer'ın modeli, işlemcisi bir önceki nesil olmasına rağmen, daha mantıklı olabilir.

Hepsiburada'da aynı satıcı ve daha düşük fiyat.

Bu şekilde yapmanız bana iyi bir fikir gibi gelmedi. Zira 16 gb ddr5 ram ve 512 gb ssd eklendiğinde astarı yüzünden pahalıya gelir. İleride fiyatlar ne olur orası bilinmez tabi.

Bu güzel bir seçenek.

Pazarama

Yukarıdaki bağlantıyı da inceleyebilirsiniz. Ancak 4070 ekran kartının espirisi sanırım 2k monitörle daha uyumlu olması. O yüzden Acer'ın modeli, işlemcisi bir önceki nesil olmasına rağmen, daha mantıklı olabilir.

2K için 4080 ve üstü daha iyi oluyor, 4070 bazı oyunlarda gerçekten zorlanabiliyor 1600p'yi renderlamakta.

2K için 4080 ve üstü daha iyi oluyor, 4070 bazı oyunlarda gerçekten zorlanabiliyor 1600P'yi renderlamakta.

Mobil kart belki AAA Ultra ayarlarda zorlanabilir ama çok ağır renderlar dışında öyle çok zorlanayacağını sanmam.

Mobil kart belki AAA Ultra ayarlarda zorlanabilir ama çok ağır renderlar da öyle çok zorlanayacağını sanmam.
Frame gen ve dlss açmak zorunda kalınıyor genelde ve native resolution keyfini veremiyor asla bence. Kaldı ki frame gen ekstradan input lag ekliyor, onu da düşünmek gerek.

Mesajı yazdığım zamanki fiyatlar arası ciddi fark vardır muhtemelen o yüzden yazmışımdır.

IMG_0824.jpeg

Laptopun yanına şöyle bir sistem mantıklı mı?

45'e biraz daha ekleyip 4070 alınabilir.

Veya bunun daha düşük fiyata RAM ve SSD daha düşük alıp ileride yükseltin. Öncelik atılan 4070 olsun.

Bu güzel ama mesela 512 GB az ve 16 GB RAM yeterli mi?
Ekran kartı 4070 RAM 16 GB. Pek bilmiyorum YouTube'da incelemelere baktığım zaman laptopta RAM yetersiz olduğunu söylüyorlar.

Geri
Yukarı