Ajazz AK680 vs Dierya DK61SE

Bütçe
900

drkruph

Decapat
900 TL bütçem var, mini klavye alacağım. İkisinin de fiyati neredeyse ayni ,Dierya'nın brown Switch olmasi hosuma gidiyor. Ajazz red Switch. Ayrıca Ajazz'da hotswap olmasi bir artı. Siz olsanız hangisini tercih edersiniz veya teknik olarak hangisi daha iyidir? Farklı önerilere de açığım.
Dierya DK61se
Ajazz AK680

100 daha koyup e-yooso Z11 alabilirsin. DK61SE o parayı edecek bir klavye değil. İkisi arasından tercihim AK680 olurdu.

Ajazz çok hoşuma gitti. Çok tatlıymış üstelik. Son zamanlarda Ajazz'ı fazlaca duymaya başladım. @Kaan Diktaş @SadeceYiğit @GFYT hocalarım yardımcı olabilir belki.

Kaan banlı, gfyt tamamen konu ile alakasız😁

100 daha koyup e-yooso Z11 alabilirsin. DK61SE o parayı edecek bir klavye değil. İkisi arasından tercihim AK680 olurdu.

Kaan banlı, gfyt tamamen konu ile alakasız😁

Bildiğim kişileri etiketledim işte hocam. Kaan hocama ne oldu?

Hotswap olmasından dolayı AK680 daha mantıklı. Ancak fiyatı bana biraz fazla geldi indirim kovalayıp AliExpress'ten 550-700 TL civarına alabilirsiniz.

Kimse bizi etiketlemiyor hocam.

Beni de etiketlemiyorlar boş verin😁 biz gene gelip önerimizi yapıp gidelim.

900 TL bütçem var, mini klavye alacağım. İkisinin de fiyati neredeyse ayni, Dierya'nın brown Switch olmasi hosuma gidiyor. Ajazz red Switch. Ayrıca Ajazz'da hotswap olmasi bir artı. Siz olsanız hangisini tercih edersiniz veya teknik olarak hangisi daha iyidir? Farklı önerilere de açığım.
Dierya DK61se
Ajazz AK680

Bütçen artarsa Z11 öneririm. Olmazsa AK680 iyidir ama bir ara boyası siliniyor diyorlardı.

Beni de etiketlemiyorlar boş verin😁 biz gene gelip önerimizi yapıp gidelim.

Bütçen artarsa Z11 öneririm. Olmazsa AK680 iyidir ama bir ara boyası siliniyor diyorlardı.

Bu arada 61SE önermemizin sebebi optik Gateron Switch olması. Tek tip Switch takılabilir yani. Ve doğru hatırlıyorsam kalitelisi pek yok.(10 tanesi klavye ile aynı para)

Son düzenleme:
Hocam E-yooso Z11 mi Z686 mi aralarinda 150 TL fark var hangisi daha iyidir?
Yön tuşları önemli değilse Z11 al, Z11 in kasası Z686 ya göre daha iyi. Yön tuşları önemli FN kombinasyonuyla uğraşamam diyorsan da Z686 al geç.

Bu arada 61SE önermemizin sebebi optik Gateron Switch olması.
61E gateron olan. 61SE de jixian veya Tkmb switch çıkıyor. Alınmaz zaten bu fiyata, ne switchleri iyi ne de hot swap.

Son düzenleme:
Bu arada 61SE önermemizin sebebi optik Gateron Switch olması. Tek tip Switch takılabilir yani. Ve doğru hatırlıyorsam kalitelisi pek yok.(10 tanesi klavye ile aynı para)
61E 900TL bandında satılırken dediğinizin tam tersi Gateron Optik olduğu için öneriliyordu o fiyata. SE'de TMKB var ve hot swap değil o yüzden fiyatını hak etmiyor. Optik switchlerin fiyatı da Silver ve Yellow 70 parça set Aliexpress'de vergi hariç 600TL. Red, Brown vs. ise 400TL bandında.

Yeni konular

Geri
Yukarı