ASUS A320 anakart alınır mı?

Açıklamaya PSU hariç yazmış ondan dedim.

Eğer kendiniz yavaş yavaş toplayabilecekseniz parça parça alın.

Yani bana uygun gibi geldi ben kendim toplamaya çalıştığımda aynısına yakın şekilde monitör dahil 16-17k ediyor ama böyle 12K ediyor amacım seneye kadar idare etmesi Valorant ETS 2 MC CS:GO GTA 5 oynamak istiyorum 1080p orta ayarlarda 60 FPS oynatır mı? Seneye Ryzen 5 3600 rx 6600 ikilisine geçeceğim:)

Yani bana uygun gibi geldi ben kendim toplamaya çalıştığımda aynısına yakın şekilde monitör dahil 16-17k ediyor ama böyle 12K ediyor amacım seneye kadar idare etmesi Valorant ETS 2 MC CS:GO GTA 5 oynamak istiyorum 1080p orta ayarlarda 60 FPS oynatır mı? Seneye Ryzen 5 3600 rx 6600 ikilisine geçeceğim:)
Hocam şuan ki bütçenizi verirseniz size elimden geldiğince bir kasa toplayabilirim.

Hocam şu anki bütçenizi verirseniz size elimden geldiğince bir kasa toplayabilirim.

Yani 15k denebilir monitörlü şekilde ikinci el sıfır karışık konum Bursa tekrardan diyorum ahım şahım bir şey istemiyorum yani yeni nesi oyunları oynamak bile isteyen birisi değilim yazdığım oyunları oynasam yeter seneye upgrade yaparız

Yani 15k denebilir monitörlü şekilde ikinci el sıfır karışık konum Bursa tekrardan diyorum ahım şahım bir şey istemiyorum yani yeni nesi oyunları oynamak bile isteyen birisi değilim yazdığım oyunları oynasam yeter seneye upgrade yaparız

Attıklarım temsili ürünler. Bu seviyedeki parçalar götürür sizi. Birde kasa ve PSU bulursanız güzel olur.
Ben 9K'ya PSU ve Kasasız böyle bir sistem oluşturdum. İsterseniz 15K'ya göre upgrade yapılabilir.

Param Güvende'si var ve temsili ürün dedim.

Yani aynı özellikteki ürünleri Bursa'da bulabilirsiniz. Fakat Param Güvende'ye güvenebilirsiniz.
Alıcıyı koruyan bir sistem. Teske

Param Güvende'si var ve temsili ürün dedim.

Yani aynı özellikteki ürünleri Bursa'da bulabilirsiniz. Fakat Param Güvende'ye güvenebilirsiniz.
Alıcıyı koruyan bir sistem.

Teşekkür ederimmm ben gene de sanırım bunu alacağım ama bilmiyorum kafam karışık iyi Sosyaller iyi geceler

Teşekkür ederimmm ben gene de sanırım bunu alacağım ama bilmiyorum kafam karışık iyi Sosyaller iyi geceler
Sizin paranız hocam. Benim şahsi fikrimce kasa kötü.

Hemde attığım sistemle AM4'ten (6 senelik çipsetten) LGA1700'e (2 senelik çipsete) geçersiniz.

Geri
Yukarı