Elektronik ASUS ROG Scope TKL 2499 TL

Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Çok güzel bir klavye. Yalnız SteelSeries ya da Razer Keycap kullanmak istiyorsanız bu klavye ile uyumsuz arkadaşlar. Sol CTRL tuşu büyük olduğu için uyumlu keycap bulamıyorsunuz. Satın alacak arkadaşların aklında olsun.

İtopya'dan bunu mağazadan satın aldım sonrasında iade etmek zorunda kaldım. 10 dakika sonra :) kutuda CTRL ufak görseli var. Dedim açalım CTRL geniş olan modeli istiyorum ben üstelik mağazanın web sitesinden de göstermiştim alırken temsilciye. Dedim ki açalım burada eğer CTRL ufak cıkarsa iade alın dediğiniz gibi geniş çıkarsa ben alıp gideyim zaten ödedim. Mh ve satış temsilcisinin dediği laf yanlış klavye cıkarsa iade alamayız. La dedim kumar mı oynuyorum ben. İstediğim ürünü verin bir zahmet :) şaka gibi olay. Doğrusunu da araştırma gereği duymadılar. Bana görsel de hata olabilir dedi. Stok numarası doğruymuş falan. Yahu ben anlarım sizin stok sisteminizden. Müşteriyim ben müşteri. Ürün bu mu değil mi söylesenize yahu. Bilemiyoruz efendim :) Bu olanlar Ataköy mağazasında yaşanmıştır. Allah'tan POS cihazından satışımı iptal ettiler de anında geçti. Monitör de aldım bu firmadan onda bir sıkıntı yok. Klavyeyi de yurt dışından aldım. 1000 lira fazla verdim ama kapı gibi 30 gün koşulsuz iade var. Aç kutuyu istersen :)

Yeni konular

Geri
Yukarı