Elektronik ASUS ROG STRIX Scope TKL Deluxe Cherry MX red Switch 2450 TL!

Sakın böyle bir hata yapma.

Amazondan almasaydın daha ucuza getirebilirdin hayırlı olsun yine de.Bu bütçede klavye arayan arkadaşların customa yönelmesini tavsiye ederim.
Hata olduğunu düşünmüyorum. 2400 TL'ye custom klavye toplamak çok mümkün değil. Ayrıca 820 Pro saydam tuşlara sahip değil. Değiştirmeye kalksan o da ayrı ciddi bir masraf. Kaldı ki Türkiye'den aldığın ürünün 2 yıl garantisi var. Metal kasa ve bilek desteği, uzun ömürlü kendini kanıtlamış switchleri var. Tasarım olarak da daha iyi olduğunu düşünüyorum. Kısaca tercih meselesi bence.

Hata olduğunu düşünmüyorum. 2400 TL'ye Custom klavye toplamak çok mümkün değil. Ayrıca 820 Pro saydam tuşlara sahip değil. Değiştirmeye kalksan o da ayrı ciddi bir masraf. Kaldı ki Türkiye'den aldığın ürünün 2 yıl garantisi var. Metal kasa ve bilek desteği, uzun ömürlü kendini kanıtlamış Switch'leri var. Tasarım olarak da daha iyi olduğunu düşünüyorum. Kısaca tercih meselesi bence.

Keycaps almak ciddi bir masraf değil, Switch'leri kendini kanıtlamış(?) değil, yay sesi mevcut hotswap değil switchlerinizi değiştiremezsiniz klavyeyi modlayamazsınız ayrıca kablolu bir klavye alıyorsunuz. Ak 820 Pro BT 2.4GHz kablolu çalışabilen Switch'leri kaliteli knoblu ve TFT ekranlı bir model.

Keycaps almak nasıl ciddi bir masraf değil? Ya da siz o kadar zengin olabilirsiniz ancak herkes sizin kadar zengin değil malesef. Konuda geçen Strix Scope Cherry MX switch kullanıyor. Adamlar 1970'den beri switch üreten Alman bir marka. Dünya çapında kendini kanıtlamış bir kalitesi olmakla beraber belki de en köklü firma bu konuda. Switchler konusunda görüşlerinizin objektif olduğunu düşünmüyorum.

Yay sesi sizi bu kadar rahatsız ediyorsa farklı alternatiflere yönelebilirsiniz tabi. Ancak hotswap olması, modlama vb. herkes için kritik bir önem taşımıyor. Hatta kullanıcıların %99'u bu tür şeylerle ilgilenmiyor. Şahsen benim için olmasa da olur. Kablolu klavye almanın da neden bir dezavantaj olarak görüldüğünü anlamış değilim. Burada tamamen tercihler söz konusu. Rekabetçi oyunlarda vakit harcayan birisi olarak zaten kablosuz çözümler ilgimi çekmiyor. Ekranı da gerekli görmüyorum.

Siz hata olarak görebilirsiniz, ancak insanların tercihleri sizinkilerle uyuşmayabilir. Objektifliğinizi kaybetmediğiniz sürece bunu bir sorun olarak görmem ancak ne yazık ki bu konuda gerekli özveriyi sağladığınızı sanmıyorum.

Keycaps almak nasıl ciddi bir masraf değil? Ya da siz o kadar zengin olabilirsiniz ancak herkes sizin kadar zengin değil maalesef. Konuda geçen STRIX scope Cherry MX Switch kullanıyor. Adamlar 1970'den beri Switch üreten alman bir marka. Dünya çapında kendini kanıtlamış bir kalitesi olmakla beraber belki de en köklü firma bu konuda. Switch'ler konusunda görüşlerinizin objektif olduğunu düşünmüyorum.

Yay sesi sizi bu kadar rahatsız ediyorsa farklı alternatiflere yönelebilirsiniz tabii. Ancak hotswap olması, modlama vb. herkes için kritik bir önem taşımıyor. Hatta kullanıcıların %99'u bu tür şeylerle ilgilenmiyor. Şahsen benim için olmasa da olur. Kablolu klavye almanın da neden bir dezavantaj olarak görüldüğünü anlamış değilim. Burada tamamen tercihler söz konusu. Rekabetçi oyunlarda vakit harcayan birisi olarak zaten kablosuz çözümler ilgimi çekmiyor. Ekranı da gerekli görmüyorum.

Siz hata olarak görebilirsiniz, ancak insanların tercihleri sizinkilerle uyuşmayabilir. Objektifliğinizi kaybetmediğiniz sürece bunu bir sorun olarak görmem ancak ne yazık ki bu konuda gerekli özveriyi sağladığınızı sanmıyorum.

Tercih meselesi.

Epomaker sitesinden alabilirdin zamanında indirim+kod ile 44 dolara düşmüştü.

Vergi?

Son düzenleme:
Keycaps almak nasıl ciddi bir masraf değil? Ya da siz o kadar zengin olabilirsiniz ancak herkes sizin kadar zengin değil maalesef. Konuda geçen STRIX scope Cherry MX Switch kullanıyor. Adamlar 1970'den beri Switch üreten alman bir marka. Dünya çapında kendini kanıtlamış bir kalitesi olmakla beraber belki de en köklü firma bu konuda. Switch'ler konusunda görüşlerinizin objektif olduğunu düşünmüyorum.

Yay sesi sizi bu kadar rahatsız ediyorsa farklı alternatiflere yönelebilirsiniz tabii. Ancak hotswap olması, modlama vb. herkes için kritik bir önem taşımıyor. Hatta kullanıcıların %99'u bu tür şeylerle ilgilenmiyor. Şahsen benim için olmasa da olur. Kablolu klavye almanın da neden bir dezavantaj olarak görüldüğünü anlamış değilim. Burada tamamen tercihler söz konusu. Rekabetçi oyunlarda vakit harcayan birisi olarak zaten kablosuz çözümler ilgimi çekmiyor. Ekranı da gerekli görmüyorum.

Kullanıcıların çoğunluğu bir şeyi yapıyor diye doğru mu oluyor? Bu mantıkla renkli LED basılan her şey Gaming ve oyun için uygun olmalı. Hotswap olması klavyenin ömrü için bir avantaj kullanıcı için sadece ekstra bir özellik değil, switchlerinizin ömrü biter değiştirirsiniz keycapslerden sıkılırsınız değiştirirsiniz böylece istediğinizde yeni bir klavye yapabilirsiniz. Cherry MX Switch'ler en bilindik ve popüler olanlar olabilir fakat en iyi switchlerin Cherry MX olduğunu düşünmüyorum. Benim zenginliğimle tamamen alakasız konu keycaps işi ve emin olun sandığınız kadar pahalı değil bir klavye fiyatı olarak görüyorsunuz sanırım? Ajazz AK820 Pro 1400 TL'lere satıldı geçtiğimiz ay, bu klavyeden 1000 TL daha uygun fiyata çok daha fazla imkan sağlayan bir klavye.

Günün sonunda dediğiniz gibi tercih meselesi :)

Tercih meselesi.

Vergi?

Vergiyle birlikte de daha ucuza geliyordu,amazon biraz daha tuzlu ama amazon sonuçta güle güle kullanın.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı