Elektronik ASUS ROG STRIX Scope Deluxe oyuncu klavyesi 2499 TL

ASUS ROG STRIX Scope RX red nasıl hocam 2300 TL'ye aldım.
Ben Çıktığı gün aldım, yıllardır taş gibi maşallah.

Hangisini almaliyim Deluxe MX mi ? Scope RX mi ?
RX'in basış hissi daha tok. Aynı zamanda tuş basma mesafesi daha kısa diye tercih ettim. Deluxe olan Cherry MX switch'li o da güzeldir ama RX daha yeni model.

Deluxe olanda bilek desteği var, şart ise Deluxe alın.

Scope RX olan mı yoksa bu modeli mi tercih etmeliyiz ikisi de şu an aynı fiyata geliyor açıkçası
Ben biraz araştırdım forumlarda felen bu konuyla ilgili. RX olan daha yeni ve iyi diyorlar. Rx tercih edeceğim bilek desteği gerekirse ayrıyetten alırım.

RX olan optik mekanik ama bilek desteği yok bende alacağım bir klavye ama bilek destekli ve tam boy bir şey arıyorum XPG Summoner alıp pişman olup iade etmiştim bu Deluxe cok iyi duruyor tam bana gore ama RX daha iyi diyorsunuz neden Cherry Switch'ler daha iyi degilmi benmi yanlış biliyorum.

RX olan optik mekanik ama bilek desteği yok bende alacağım bir klavye ama bilek destekli ve tam boy bir şey arıyorum XPG Summoner alıp pişman olup iade etmiştim bu Deluxe cok iyi duruyor tam bana gore ama RX daha iyi diyorsunuz neden Cherry Switch'ler daha iyi degilmi benmi yanlış biliyorum.
Rx olanına Asus 100 milyon tıklama ömrü biçmiş. Cherrydeki switchler alıp pişman olduğunuz XPG Summonerdeki switchlerden Rxlerdeki yeni ve farklı ROG Rx optik switchler. Farklı forumlarda karşılaştırmalarına baktım bilek desteği önemli değilse RX alınmasını tavsiye ediyorlar beni asıl rx'e iten olay su ve toza karşı var olan sertifika.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı