Elektronik ASUS ROG STRIX Scope TKL Deluxe Cherry MX red Switch 2450 TL!

Kullanıcıların çoğunluğu bir şeyi yapıyor diye doğru mu oluyor? Bu mantıkla renkli LED basılan her şey Gaming ve oyun için uygun olmalı. Hotswap olması klavyenin ömrü için bir avantaj kullanıcı için sadece ekstra bir özellik değil, switchlerinizin ömrü biter değiştirirsiniz keycapslerden sıkılırsınız değiştirirsiniz böylece istediğinizde yeni bir klavye yapabilirsiniz. Cherry MX Switch'ler en bilindik ve popüler olanlar olabilir fakat en iyi Switch'lerin Cherry MX olduğunu düşünmüyorum. Benim zenginliğimle tamamen alakasız konu keycaps işi ve emin olun sandığınız kadar pahalı değil bir klavye fiyatı olarak görüyorsunuz sanırım? Ajazz AK820 Pro 1400 TL'lere satıldı geçtiğimiz ay, bu klavyeden 1000 TL daha uygun fiyata çok daha fazla imkan sağlayan bir klavye.

Günün sonunda dediğiniz gibi tercih meselesi :)

Vergiyle birlikte de daha ucuza geliyordu, Amazon biraz daha tuzlu ama Amazon sonuçta güle güle kullanın.

Hocam geldi klavye onunla yazıyorum gerçekten çok kaliteli hissettiriyor kesinle bu fiyatına da değer yakında inceleme yapmayı düşünüyorum.

Değmez, türkçe ve tam boy şartsa alacak bir klavye sadece. Asus ROG Strix Scope RX Red Switch Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe onun yerine ayrıca bu daha iyi olur.

Arkadaşın bahsettiği klavye AK820 Pro dostum.

Hocam geldi klavye onunla yazıyorum gerçekten çok kaliteli hissettiriyor kesinle bu fiyatına da değer yakında inceleme yapmayı düşünüyorum.

Güle güle kullanın güzel bir klavye :)

Geri
Yukarı