Elektronik ASUS ROG STRIX GO 2.4 1999 TL

@madsea25 ben daha çok konfor açısından merak ediyorum. Konforu nasıl uzun kullanım sürelerinde üst kısım rahatsız eder gibi duruyorda? Konforuda iyiyse bayağı iyi. Önceden kullandığınız kulaklıklarla kıyaslıyabilir misiniz, bende Corsair HS60 Pro vardıda onun üstü böyleydi tuğla taşıyordum resmen, şu an kafa bantlı kulaklık kullanıyorum o çok iyi.

Benim anakartimda usb-c girişi yok dönüştürücü mü almam gerekiyor ? Bluetooth alicim var onun üzerinden kullanmam mümkün mü ya da?

Benim anakartimda usb-c girişi yok dönüştürücü mü almam gerekiyor ? Bluetooth alicim var onun üzerinden kullanmam mümkün mü ya da?
Bluetooth alıcısı yok hocam. Jack çıkışı ve kablosu var onla bağlayabilirsiniz ama mikrofon çalışmaz sadece ses alırsınız.

Bu arada ben ürünü 28 Ekimde almıştım. Çoğunlukla memnunum mikrofon aparatını takmazsanız kulaklığın kendi mikrofonu var ordan ses alıyor. İlk başlarda mikrofonu takıyordum ama sonradan gerek duymadım normalde de gayet iyi. Hem toplantılarda hem oyunlarda üzmedi şu ana kadar. Ben 2 günde bir şarj ediyorum bazen 3. günü çıkardığı oluyor. Şarjdayken de kullanabiliyorsunuz. Katlanması sayesinde çantaya da rahatça atılıyor. Mobilde Armoury Crate uygulamasına bağlanmıyor sadece öyle bir sorunu var. 2019 da çıkmış bir ürün güncel ürünlerle çok kıyaslanmaz. Ürüne Armoury Crate üzerinden hâlâ bir kaç güncelleme geldiğini söyleyeyim ürünü alınca siz de güncellemeden kullanmayın.
Kulaklığın Armoury Crate üzerinde mikrofonu dinle özelliği var Windows'un aksine gecikmeli şekilde ses verdiği için kendi sesini geriden dinleyince konuşamıyorsun eğlenceli oluyor arkadaş/aile ortamlarında denenebilir.

@madsea25 ben daha çok konfor açısından merak ediyorum. Konforu nasıl uzun kullanım sürelerinde üst kısım rahatsız eder gibi duruyorda? Konforuda iyiyse bayağı iyi. Önceden kullandığınız kulaklıklarla kıyaslıyabilir misiniz, bende Corsair HS60 Pro vardıda onun üstü böyleydi tuğla taşıyordum resmen, şu an kafa bantlı kulaklık kullanıyorum o çok iyi.

Kafa bandı konforu iyi sadece sağlam durmuyor, kırılma sorunu yaşayan arkadaşlar gördüm. Önceki kulaklığım Philips tag 3115'di. Ona göre daha rahat bence. Kulağım küçük olduğu için de bana öyle geliyor olabilir ama, büyük kulaklı arkadaşları rahatsız edecektir padleri. Bir de çok hafif klasik oyuncu kulaklarına göre, sadece kulağı sıkıştırıyor işte küçük padli olduğu için.

Direk aldım. Anker Soundcore p2i kulaklığımı 1 aydır kaybetmiştim. Aslında ASUS öyle bir kulaklık yapmış ki tam bana hitap ediyor. RGB olmaması, dışarıda kafede vs. kullanabilme. Oyun odaklı mikrofon vb. performansı. Ayrıca ASUS ekosistemime bir cihaz daha ekledim. Laptopum ASUS Tuf Gaming A15, mouse ise ROG Keris. Şimdide ROG kulaklığım oldu. Mutluyum. Sağolun.

27 Aralıkta 2258 liraya almıştım İtopya'dan ses olarak tatmin edici rahatlık olarak da güzel başı sıkmıyor ama mikrofon pek hoşuma gitmedi hem dahili hem de harici Mikrofon'u tatmin etmedi beni bu fiyata kablosuz muhadili yoksa alınabilir bir kulaklık 1900'e ikinci elden geçen ay sattım alan arkadaş bu indirimi görse 99 lira farkla sıfırını alabilirmiş o zamanlar bir anda 3000'lere çıkmıştı bu kulaklık her yerde.

Dosya Ekleri

• 1709906172904.png
    1709906172904.png
    50,8 KB · Görüntüleme: 76

Yeni konular

Geri
Yukarı