Elektronik ASUS ROG STRIX GO 2.4 1999 TL

Bluetooth alıcısı yok hocam. Jack çıkışı ve kablosu var onla bağlayabilirsiniz ama mikrofon çalışmaz sadece ses alırsınız.

Bu arada ben ürünü 28 Ekimde almıştım. Çoğunlukla memnunum mikrofon aparatını takmazsanız kulaklığın kendi mikrofonu var ordan ses alıyor. İlk başlarda mikrofonu takıyordum ama sonradan gerek duymadım normalde de gayet iyi. Hem toplantılarda hem oyunlarda üzmedi şu ana kadar. Ben 2 günde bir şarj ediyorum bazen 3. günü çıkardığı oluyor. Şarjdayken de kullanabiliyorsunuz. Katlanması sayesinde çantaya da rahatça atılıyor. Mobilde Armoury Crate uygulamasına bağlanmıyor sadece öyle bir sorunu var. 2019 da çıkmış bir ürün güncel ürünlerle çok kıyaslanmaz. Ürüne Armoury Crate üzerinden hâlâ bir kaç güncelleme geldiğini söyleyeyim ürünü alınca siz de güncellemeden kullanmayın.
Kulaklığın Armoury Crate üzerinde mikrofonu dinle özelliği var Windows'un aksine gecikmeli şekilde ses verdiği için kendi sesini geriden dinleyince konuşamıyorsun eğlenceli oluyor arkadaş/aile ortamlarında denenebilir.
Şimdi kablosuz özelliği için içerisinden bir alıcı çıkıyor sanırım onun ucu type c benim anakartimda sa type c yok nasıl yapacağım dönüştürücüden kastım oydu.

En son geçen sene bu fiyatlardaydı, oyun için bu fiyatta alabileceğiniz en iyi BT kulaklık olduğunu düşünüyorum. 6 aydır kullanıyorum ve memnunum. Eğer çok bir beklentiniz yoksa ve uygun fiyata BT oyun+müzik için kulaklık arıyorsanız tercih edebilirsiniz. Mikrofonu tak çıkar olduğu için telefon ile de dışarıda müzik amaçlı kullanabilirsiniz. Dahili bir mikrofonu daha var. Büyük kulaklı arkadaşları rahatsız edebilir çünkü padlerinin oval ve küçük bir yapısı var. Üst kısmı da çok sağlam değil dikkatli kullanmak lazım.

Aldım hocam teşekkür ederim. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı