Elektronik ASUS ROG STRIX GO 2.4 1999 TL

Hocam ben cloud 2 düşünüyordum kablolu fakat Kingston üretimi HP üretimi diye birşey varmış Kingston üretimi sağlam hp üretiminde kırılmalar görülüyormuş öyle duydum bende haberiniz olsun.
Bende olan HP üretimi fakat herhangi bir kırılma olmadı henüz 1 yılı geçti alalı ortalama.

Yav vallaha yok çok nazik kullandım düşmedi çatlamadı. 2'dir siyah küçük şeyler çatlıyor.

Strix Go'nun kalitesi nasil bilmiyorum.
Bende mesela hocam kutu açılımında yavaş yavaş açtım biraz zor bı kutusu var go 2.4'ün üstüme doğru geldi bi anda düşüyordu az kalsın :D bende nazik kullanıyorum ekipmanları bence önemli olan bu.

Ben baktım hocam nazik kullanılırsa birşey olmayacağını düşünüyorum.

Bende mesela hocam kutu açılımında yavaş yavaş açtım biraz zor bı kutusu var go 2.4'ün üstüme doğru geldi bi anda düşüyordu az kalsın :D bende nazik kullanıyorum ekipmanları bence önemli olan bu.

Ben baktım hocam nazik kullanılırsa birşey olmayacağını düşünüyorum.
Valla ben incelemelerine baktim bana çok küçük geldi ama yine iyidir.

HS55'de 15 dakikalık şarj 6 saat dayaniyordu.

Valla ben incelemelerine baktim bana çok küçük geldi ama yine iyidir.

HS55'de 15 dakikalık şarj 6 saat dayaniyordu.
Hmm küçüklük konusunda haklısınız ben en yüksek ayarda kullanıyorum ve bir sorun yaratmıyor sadece sol kulağımda biraz ağrı oluyor ama bu diğer kulaklıklarımda da oluyordu, go 2.4 15 dakikalık şarj ile 3 saat gidiyormus duyduğuma göre kullanmadığımı gördüğü zaman uykuya alması gerçekten güzel.

Kulaklığı dayanamayıp test ettim gayet güzel vallahi 😃. Aklıma takılan tek sorun type-c bağlayıcı bozulursa napacağız.

Kulaklığı dayanamayıp test ettim gayet güzel vallahi 😃. Aklıma takılan tek sorun type-c bağlayıcı bozulursa napacağız.
Bozulacağını düşünmüyorum ama sürekli tak çıkar da bozulabilir bence. Bozulması durumunda ses kartımıza muhtaç olacağız sanırım kablolu kullanarak :D

Bozulması zorda, kaybolması sıkıntı, dışarda kullanmamak lazım 😃
ben sporda kullanmayı düşünüyorum sağlam giriyor telefona bence düşmesi çok zor çantası ile gezerim büyük ihtimalle kaybolmaz ya ama bozulursa umarım teknik servis yardımcı olur.

Sesi az geliyor sonda bile az cloud 2 de ben düşükte kullanıyorum bilerek ondan mı az geliyor bilmiyorum ayarı var mı bunun ?

kulaklığın üzerinden açarak düzelttim :D

Son düzenleme:

Geri
Yukarı