Elektronik ASUS ROG STRIX GO 2.4 1999 TL

2.0 ubs dönüştürücü varmış sanırım 3.0 cok daha iyi ses verirdi ben şu an kendi kulaklığımda 3.0'da güzel kaliteli ses duyuyorum aratmaz umarım? 2.0 olması üzdü biraz ama ses kalitesi tatminkar mı?
Hocam cidden ses kalitesi güzel ben dün oyunlarda denedim ve çok güzel performansı var. Ayrıca yazılımı var kulaklığı takınca önünüze indirin diye geliyor indirin ve EQ ayarlarını yapın daha da mükemmel oluyor.

Hocam cidden ses kalitesi güzel ben dün oyunlarda denedim ve çok güzel performansı var. Ayrıca yazılımı var kulaklığı takınca önünüze indirin diye geliyor indirin ve EQ ayarlarını yapın daha da mükemmel oluyor.
Valla hocam size güveniyorum akşam mağazaya gidip alıyorum :) tek korkum ses 3.0 da kullandığımdan az ses duyarsam yıkılırım film müzikde çok uğraşıyorum çünkü bakalım :) teşekkürler

Bu bütçeye başka kulaklık yok. HS55 Wireless var, 2.300TL'ye düşmüştü o da yükseldi 3300TL'ye çıktı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hatta bende kullanıyorum, 4 gün kullanımda sol taraf çatladığı için servise gönderdim yenisi geliyor.

Vallaha başka kulaklık yok.

Cloud 2 öneriyorum başka alıcak kulaklık yok.

Kablolu Cloud 2'im var. İndirim de diye direkt aldım kulaklığı şimdi geldi ama iade etmeyi düşünüyorum şuan. Paketini açmadım dışarıda kullanımı nasıl onu merak ediyorum sadece.

Kablolu Cloud 2'im var. İndirim de diye direkt aldım kulaklığı şimdi geldi ama iade etmeyi düşünüyorum şuan. Paketini açmadım dışarıda kullanımı nasıl onu merak ediyorum sadece.
Hocam ben cloud 2 düşünüyordum kablolu fakat Kingston üretimi HP üretimi diye birşey varmış Kingston üretimi sağlam hp üretiminde kırılmalar görülüyormuş öyle duydum bende haberiniz olsun.

Hocam ben cloud 2 düşünüyordum kablolu fakat Kingston üretimi HP üretimi diye birşey varmış Kingston üretimi sağlam hp üretiminde kırılmalar görülüyormuş öyle duydum bende haberiniz olsun.
Heyecanla akşamı bekliyorum hocam 100de 100 alıyorum mağazadan bitmez umarım akşama kadar :)

Yok hocam ya, bende Cloud 2 kullanıyorum. Hp versiyonunda küçük şeyler 4 ayda bir çatlıyor. Ses kalitesi felan her şeyi süper.

Kablosuza geçmek istedim, Cloud 2'yi satıyorum.

Yok hocam ya, bende Cloud 2 kullanıyorum. Hp versiyonunda küçük şeyler 4 ayda bir çatlıyor. Ses kalitesi felan her şeyi süper.

Kablosuza geçmek istedim, Cloud 2'yi satıyorum.
Evet baya tutulan bir model küçükken hep almak istiyordum xD

Heyecanla akşamı bekliyorum hocam 100de 100 alıyorum mağazadan bitmez umarım akşama kadar :)
İnşallah alırsınız hocam umarım da beğenirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı