Elektronik ASUS ROG STRIX SCOPE TKL Deluxe 1488TL

İndirimi nasıl uyguluyoruz?
Ürünü satın aldıktan sonra ASUS'un promosyon sayfasından fatura ve ürün seri numarası bilgilerini gönderiyorsunuz, kontrol edildikten sonra 610 ₺ geri ödeme yapılıyor. NAYS için de aynı şekilde, harcamayı gerçekleştirdikten sonra 3 gün içerisinde 209,80 ₺ geri ödeme yapılıyor.

Evet, dün satın aldım nays bugün geri ödeme yapmış. Klavye gelince Asus'a da aynısını yapacağım. Bedava klavye bedava.

Tüm kampanyalarla birlikte 1200 küsür TL'ye denk gelmesine rağmen başta 2000TL'ye sahip olmak zorunda olmak çok kötü. Bu arada kampanya ne zamana kadar geçerli? Bayrama yetişirse belki öyle alabilirim.
ASUS promosyonu 14 Mayıs, Nays kampanyası 30 Nisan ancak mayısta da yenilenecektir. Kampanyaya Katılan Firmalar listesinden satıcı bulduğunuz takdirde çok bir kaybınız olmaz.

ASUS promosyonu 14 Mayıs, Nays kampanyası 30 Nisan ancak mayısta da yenilenecektir. Kampanyaya Katılan Firmalar listesinden satıcı bulduğunuz takdirde çok bir kaybınız olmaz.
14 Mayıs'a kadar çoktan almış olurum. İyi denk geldi. Tam klavye ihtiyacım varken. Tabii önce bir kullananların deneyimini öğrenmek için konu açmam lazım.

14 Mayıs'a kadar çoktan almış olurum. İyi denk geldi. Tam klavye ihtiyacım varken. Tabii önce bir kullananların deneyimini öğrenmek için konu açmam lazım.

Kampanya devam eder fakat klavyenin o zamana kadar zamlanma ihtimali %99. Çoğu ekipman fiyatını takip ediyorum zamlanmayan kalmadı bu garip bir şekilde düşmüş o yüzden kaçırmayın.

Son düzenleme:
Ürün az önce elime ulaştı. Uzun vadede deneyimlemeden görüş paylaşmak pek uygun olmaz ancak ilk izlenim olarak çok çok memnun kaldım, malzeme kalitesi kendisini çok net hissettiriyor.

Geri
Yukarı