Battlefield Black Bess

FurkanAltun

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İzmir
Bugün Battlefield 1 Kan ve Çamurun İçinden bölümünü bitirdim. Eyyy koca Bess. Güzel koca kız. Her şey bitti derken kurtardı. Hele o Bess'e küfür etme sahnesi. Sonradan çalışması. Film gibi yahu film film 😍 Sızıntıdan patlatılmayacaktı o güzellik :( Tek başına kaç tank imha etti saymadım. Bunun gerçek yaşantısı da varmış. Merakla okuyacağım bakalım. Tankın modeli Mark V'tir bu arada hafife almayın 🤣 (Tanklar hakkında gram bilgim yok ama bu oyun bana araştırttı)
steamuserimages-a.akamaihd.jpg

@StronkComrade Battlefield 1 oynamadıysan savaş hikayelerinden kesinlikle Kan ve Çamurun İçinden bölümünü oynamalısın :D

Cw_ksuuWgAUDsLr.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam oynamaz mıyım? Özellikle Çanakkale ve bu bölüme bayıldım :)

Battlefield 5'de ki "The Last Tiger" bölümü de muhteşem ötesi.
Tanklara sardım bu bölümden sonra. World Of Tanks'a başlamayı düşünüyorum ama gerçekçi gelmiyor. Ekran kartını yenileyebilirsem hayırlısıyla ilk işim Battlefield 5'i oynamak olacak. Sanki tankı ben sürüyormuşum gibi hissettim monitörün içine giresi geliyor insanın. Oyun çok iyi yansıtıyor savaşı. Sanki savaşın içindeymiş gibi.

Tanklara sardım bu bölümden sonra. World Of Tanks'a başlamayı düşünüyorum ama gerçekçi gelmiyor. Ekran kartını yenileyebilirsem hayırlısıyla ilk işim Battlefield 5'i oynamak olacak. Sanki tankı ben sürüyormuşum gibi hissettim monitörün içine giresi geliyor insanın. Oyun çok iyi yansıtıyor savaşı. Sanki savaşın içindeymiş gibi.
Aaaa, sakın WoT'a başlayayım falan deme, büyük yanlış yaparsın :)

Hemen War Thunder'a başlıyorsun 🤣😅

War Thunder on Steam

Eğer gerçekten tank simülasyonları vs. üzerinde durmak istiyorsan WT (War Thunder) en iyisidir.

Hem tankların dışında oyunda her türlü araç var, uçak, gemi, denizaltı, helikopter vs. hatta UFO bile var 🤣

Oyun P2W olmasa çok iyi olur da, işte...

Beyler BF5'İ multiplayer oynanış olarak pek beğenmedim ama taraflar ve silahlar çok cezbedici. Tanklarla, Nazi ve Japon askerlerle oynamak isterim. Sizce oyun indirime girer mi? Tahmini ne zaman girer?

Son düzenleme:
O güvercin sahnesi...

İlk sahne de güvercin hastalıklı denmişti. Sonradan virüs tarzı bir şey sanmıştım. Herhalde öyleydi ama oradakilere bir şey olmadı. Komutan öksürüyordu ama o vurulmuştu diye hatırlıyorum bir sahne de belinden tutuyordu. Zaten sonra da rahmetli oldu yanında Black Bess ile. Tankın patlaması bana çok küçük çaplı geldi. Ben patlayınca McManus ve Edwards'ta ölür sanıyordum ama sevindim :D Komutan kötü değildi ama ölmesine üzülmedim desem doğru olur.

Geri
Yukarı