Bilgisayar kapalıyken USB'ye güç geliyor

_ByYuSuF06_

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ5 3470 4.0 GHZ O.C -SAPPHIRE NITRO+ RX 580-16 GB RAM-GIGABYTE GA-Z77X-UD3H-240+120 SSD SNOWMAN M200 600W +80 PSU
İPHONE 6S 64 GB
Meslek
Öğrenci
RAM
16 GB DDR 3 ADATA
İşlemci
İ5 3470 4.0 GHZ OC
Mouse pad ve kulaklığın ışıkları geliyor kasanın üstündeki portlar aktif ErP kapattım açtım fakat değişen bir şey olmadı. Anakartım Gigabyte GA Z77 UD3h.

Mouse pad ve kulaklığın ışıkları geliyor kasanın üstündeki portlar aktif ErP kapattım açtım fakat değişen bir şey olmadı. Anakartım Gigabyte GA Z77 UD3h.
Windows'ta Aygıt Yöneticisi'ni açın.Evrensel Seri Veri Yolu Denetleyicileri kategorisini genişletin.
Her bir USB Hub'ı sağ tıklayın ve Özellikler'i seçin. Güç Yönetimi sekmesine gidin.
Bilgisayarı uykuya aldığında bu cihazın gücünü kapatmasına izin ver kutusunun işaretini kaldırın.
Tamam'a tıklayın.Ve Bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Anakartta USB gücü ile ilgili Jumper'lar varsa onların yerini değiştirin.

Baktım fakat göremedim.

Windows'ta Aygıt Yöneticisi'ni açın.evrensel seri veri yolu denetleyicileri kategorisini genişletin.
Her bir USB Hub'ı sağ tıklayın ve özellikler'i seçin. güç yönetimi sekmesine gidin.
bilgisayarı uykuya aldığında bu cihazın gücünü kapatmasına izin ver kutusunun işaretini kaldırın.
tamam'a tıklayın. Ve bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Öyle bir seçenek yok.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (11).png
    Ekran Görüntüsü (11).png
    5,2 KB · Görüntüleme: 8
Aslında BIOS'ta ErP açıkken (enable) USB portlar çalışmaz ama ilginç.

Baktım fakat göremedim.

Öyle bir seçenek yok.
En üstteki tik sizde aktif mi?

Olmazsa bunu deneyin:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (12).png
    Ekran Görüntüsü (12).png
    8,7 KB · Görüntüleme: 10
En üstteki tik sizde aktif mi?

Olmazsa bunu deneyin:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hızlı başlatma kapalı. Güç kazancı sağlamak için bilgisayar bu aygıtı kapatsın tiki açık.

Aslında BIOS'ta ErP açıkken (enable) USB portlar çalışmaz ama ilginç.

Denedim sonuç yine aynı çok ilginç.

Geri
Yukarı